Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha menstruáció után 7nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha menstruáció után 7nappal szeretkezünk a párommal akkor védekezzünk? Vagy még megszakítással sincs nagy esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 13:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
elnézést rosszul írtam, megjött és rá 7nap, 5napig volt meg, tehát most 2napja nincs:)
2009. júl. 17. 13:33
 2/11 anonim ***** válasza:
nem értem. terhes akarsz lenni vagy nem? ha nem akarsz, akkor védekezz, ha terhes akarsz lenni, akkor ne védekezz.
2009. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább védekezz az a biztos.A megszakítás nem védekezés.Igaz ilyenkor kisebb az esély, de jobb ha védekeztek.
2009. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
csak érdekelnek az esélyek, meg a valószínűségek..
2009. júl. 17. 13:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindíg védekezzetek!

Az ilyen emberekböl miatt kell az abortusz...

Soha semmi nem 100%

Akkor ne védekezzetek ha gyereket akartok, eltudjátok tartani ,felnevelni stb.

Nem csak a kicsi életét cseszed el hanem a sajátod is akkor.

Legyet már kicsit ésszel!

VÉDEKEZZ! NE AZ "ESÉLYEKET" SZÁMOLGASD!

2009. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
igen, egyetértek az előttem szólókkal VÉDEKEZZ AMENNYIBEN NEM SZEERTNÉL MÉG GYEREKET! egyébként nagy tévhit jár szájról szájra. azt mondják sokan, hogy ha megvan, vagy utána 3 napon belül vagy, akkor nem eshetsz teherbe. ám ez nem igaz. nyugodtan kérdezz meg erről szakembert, beszélgess el vele, ne hallomások alapján cselekedj. tájékozódj, és akkor nem lehet gond. a vér, ami távozik, nem gátolja meg a spermák előrehaladását. a peteéréstől függ h teherbe esel, vagy sem. és az meg minden embernél máskor történik.
2009. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
minden esetben védekezz. tökmindegy mikor szexelsz, akkoris védekezz.
2009. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez most komolyan kérdezed? ha teherbe akarsz esni és gyereket nevelni, akkor ne védekezz. a megszakítás nem védekezés! szégyen milyen buta vagy.
2009. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is és a barátnőm is úgy estünk teherbe, hogy megszakítással "védekeztünk". Mivel már benne vagyunk a korban, és mindkettőnknek régi kapcsolata van megtartottuk a babát, annyi, hogy nem volt tervezve. Ráadásul az én menstruációm volt amikor csak két vagy négy havonta jött meg, és mindenki azt mondta nehezen fogok teherbe esni...Szóval VÉDEKEZZ, ha nem akarsz teherbe esni!
2009. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom elég fiatalok lehettek mind2en, különben nem tetted volna fel ezt a kérdést. És gondolom eddig se túl gyakran védekeztetek. És épp ezért, mivel fiatalok és tapasztalatlanok vagytok, még ha megszakítással is "védekeznétek", nem biztos h a pasid időben ki tudna szállni, úgy h nem csorog beléd semmi. De ez még 1 indok ahhoz h ne csináljátok így, felelőtlenség. Ha elég nagy vagy a szexhez, akkor ahhoz is h elmenj egy orvoshoz aki felír neked gyógyszert, ha már ennyire ellene vagytok az óvszernek.
2009. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!