Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor látszódott már nektek?

Mikor látszódott már nektek?

Figyelt kérdés

Mikortól látszódott hogy babát vártok?

:)


2018. szept. 3. 18:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Első trimeszterben már mutatkozott valakinek? Elsősorban akiknek laposabb hasuk volt?
2018. szept. 3. 18:27
 2/8 Zoequeen ***** válasza:
75%
Nekem most kezdett el latszani a 18.heten persze csak azok latjak akik ismernek akik nem ismernek azok szerintem azt hiszik hogy jol laktam 😁
2018. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első 14 hetesen kezdett látszani, második 12. Alacsony, vékony, lapos hasú vagyok.

Az első trimeszterben a másodikkal lebuktam már a legelején, de csak mert iszonyúan puffadtam, és volt, aki azt hitte, már terhes has, és rákérdezett :D

2018. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyan tobbedik baba, de lapis hasu vagyok alapban es nem is no hamar terhespocakom.

Az elso trimeszterben a puffadas latszott, de igyekeztem nem hordani testhezallo ruhat delutanonkent (estere puffadtam fel nagyon), igy nem volt feltuno.

Egyszer fordult elo, hogy szuk ruha maradt rajtam estere, osszefutottam ismerossel es egybol rakerdezett, hogy jol latja-e a hasamat. Nagyon kellemetlen volt, mert hazudni nem akartam, de 9 hetesen beszelni sem akartam rola.


A puffadas elmult es jo sokaig semmi hasam nem volt, most a harmadik babaval is elmultam mar felidos, mire eszrevette, aki nem tudta, vagy atadtak a helyet a buszon. Pedig hordtam mar a normals szukebb ruhaimat is a 12. het utan, amikor mar nem tartottam korainak megmutatni/elmondani.


Az elso ket gyereknel 25 het utan latszott egyertelmuen.

Pedig vekony is vagyok, megsem latszik hamar rajtam.

2018. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
22-24. hét körül.
2018. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Első babával 11-12. hét körül, a másodikkal már 10 hetesen látszott, és nem puffadás volt. Már idegenek is bátran rákérdeztek, vagy átadták a helyet.
2018. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Első baba, kb a 16-dik hét után kezdett látszodni valami. Most 18 hetesen ha passzos ruha van rajtam akkor látszik hogy baba van. De egy bővebb felsőbe nem. Lapos hassal kezdtem. :)
2018. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem most kezd látszani a 24.héten.
2018. szept. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!