Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja kesik a mensim 2...

8 napja kesik a mensim 2 tesztet is csinaltam de negatív lett. Voltam orvosnál, o az ultrahangon nem latott semmit de elkuldott hcg vervetelre. Tuneteim nincsenek. Szerintetek lehetek babas annak ellenere hogy az ultrahangon nem latszodott semmi?

Figyelt kérdés
Ha baba van a dologban,akkor kb. 1 hete tortenhetett meg a beagyazodas ezert gondoltam arra hogy esetleg meg korai volt az uh es a tesztek is.

2017. máj. 12. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Beágyazódás után 3-4 nappal már pozitív a HCG teszt, ha az orvos még nem is lát semmit. A beágyazódás a nemvárt vérzés idejére lezajlik, ezért lesz már a késés elején pozitív a teszt.
2017. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Teged vizsgalo orvos velemenye a valos. Vagy igen, vagy nem. Tippelgetessel nem sokra mesz.
2017. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem tippelgetni kell, en csak a velemenyetekre vagyok kivancsi hogy 8 nap kesesnel letezik-e hogy sem az orvos sem a teszt nem lat/mutat semmit megis babáról van szo.
2017. máj. 12. 11:13
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem 8 nap keses utan mar latta a petezsakot.

normalis a ciklusod?

2017. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Petezsákot már kellene, mert utolsó menstruációtól számolva ez már az 5. terhességi hét lenne.
2017. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11:54 es vagyok. utolso ez igy van en is 5-6 hetes vagyok :)
2017. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az utobbi par honapban elofordult hogy 2-3 napott kesett vagy pont hogy annyival hamarabb jott.. Ennyit most eloszor kesik ezert remenykedtem a bababan. De akkor ezekszerint nincsen :( de akkor miert kerhetett az orvos HCG vervetelt?
2017. máj. 12. 12:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy 8 napja "késik". Ez akkor igaz. Ha 8 + kb. 14 nappal ezelőtt ovuláltál. Igen? Nem? Ha nem tudjuk, akkor csak spekulálunk.
2017. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az utolso menstruaciom elso napja aprilis 8-an volt.naptar szerint a termekeny idoszak aprilis 15 es 21 kozott volt es 20-an ovulaltam. Az utobbi par honapban viszont emlitettem hogy volt 2-3 nap csuszas, de a naptar amit vezetek aszerint szamolja a ciklusom. Ez persze nem szentiras de eddig szamithattam erre a naptarra abban legalabbis tuti hogy amikorra jelezte a mensim akkora meg is jott.
2017. máj. 12. 14:03
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De a naptár nem tudja, valóban ovulálsz-e. :-) A hőmérő igen, ovuteszt igen, még a nyák is, de a naptár az nem. Úgyhogy biakodjunk, hogy jóval később volt. Semmit nem jelent, hogy eddig így volt, meg úgy volt. Látod, hogy most nem úgy van. Akár meg is merem ígérni, hogy 20-án bizti, hogy nem volt ovud.
2017. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!