Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt akinek ilyen...

Facelle teszt akinek ilyen volt mi lett végül?

Figyelt kérdés

Időn belül látszott ez a csíkocska. Elvileg ez a 12dpo. Nem tudom pontosan.


[link]



2018. szept. 4. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez csak száradási csík.
2018. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ebből még bármi lehet! Nekem 12. dpo-n ennél erősebb volt ugyanez a teszt, mégis csak kémiai terhesség volt, és elment.

Tesztelj pár nap múlva újra

2018. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Facelle teszten nem szokott lenni száradási csík. Legalábbis nekem még sosem volt. Amikor negatív, akkor totál hómező, és akárhogy forgatom, akármilyen fényben nézem, semmilyen csík nem látszik rajta, halványan sem
2018. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
100% negatív. Az összes Facelle teszt ilyen, ami vizeletsugaras. Előző ciklusban legalább 10et csináltam mert azt hittem pozitív, furcsa volt hogy nem erősödött, minden más teszt negatív volt. Jól meghulyitett. Úgyhogy negatív. Én többet ilyen tesztet nem veszek, a martogatos viszont jó
2018. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsonak igaza van semmit nem ernek a Facelle teszek nekem is lett ilyen... aztan megjott
2018. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem a 11.dpo-n ilyenek lettek a mártogatós társaik:


[link]


Szerintem nézd meg egy ilyennel is :) tudom nehéz, de várj még egy kicsit, és csak reggelente tesztelj.

2018. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

*elméletileg 11., gyakorlatilag nem tudom, mert aztán az esedékes mensi napján délutáni vizeletből mért Clearblue tesztről is majd leugrott a csík, szinte előbb rajzolódott ki mint a kontroll csík.


Előző voltam :)

2018. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!