Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle 10 teszt.25. cn-n....

Facelle 10 teszt.25. cn-n. Kinek mit mutatott/nem mutatott. Ki van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem igazán kérdés, inkább csak tapasztalatot várnék kinek milyen volt ez a fajta teszt, és melyik ciklusnapon. Illetve megosztanám az enyémet.

28-29 napos átlagos ciklusokkal, a 25.napon :)


Tudom, hogy még sok minden történhet, de várok hasonló cipőben járó hölgyeket ;)


Íme a ma reggeli, és (mivel nem bírtam ki) délelőtti tesztek:


[link]


2018. aug. 30. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez 100% pozitív.
2018. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egyébként azért vásároltam a tesztet ilyen korán, mert valahogy máshogy érzem magam, mint ahogy átlagban szoktam. (Hasszurik, egész máshogy fáj a cicim, és borzasztó a hangulatom)

Nem próbálkozunk túl régóta, szóval sikerült még beleélnem magam annyira hálistennek. :) csak izgatott vagyok hogy jöjjön már az a fránya 28.nap, hogy pont kerüljön a dolog végére :)

2018. aug. 30. 12:07
 3/11 A kérdező kommentje:

* nem beleélnem magam


#1 Hello, kedves első :) igen, én is úgy hiszem, bár még kicsit korai teszt, illetve csak evvel a fajtával teszteltem még. Meglátjuk.

Te mi járatban ennél a kérdésnél?

2018. aug. 30. 12:15
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Én nem értem ezzel mi a célod. Oké terhes vagy, de miért kell ezt kiírni? Amikor pozitúvat teszteltem, eszembe se volt hogy a gyakorikérdésekre feltegyem a full pozi tesztet hogy "hahó terhes vagyok ez Facelle, mas is?" Ennek mi értelme?!
2018. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
énis 25.napon vagyok 26-28napos ciklusokkal, de nem mertem még tesztelni. Gratuálálok! és jól tetted hogy felraktad, legalább ad reményt másoknak is, hogy kimaradt mensi előtt is lehet pozitívat tesztelni!
2018. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4 Kedves 4es! Én sem értem evvel a kommenttel mi volt a célod :)

Nem azt kérdeztem hogy terhes vagyok e. Tapasztalatokat szeretnék más hölgyektől, akik talán ugyanígy ebben a helyzetben vannak. Sosem teszteltem még, késéskor sem. De most úgy éreztem kell és itt az eredmény. Azt hogy terhes vagyok-e én sem tudom meg mondani 100%ig, de ti sem. A teszt nyilván pozitív, de még elég korai.


Másrészt kiírni mindent szabad, megtekinteni is, ha érdekel a téma. De nem muszáj neki esned a másiknak, ha mégsem. Görgess tovább. De valamiért olyan érzésem van,hogy te is okkal nézelődsz ebben a témakörben.



#5 Kedves 5s! Köszi a pozitivitásod. Én sosem teszteltem még, még késésnél sem. Most viszont úgy éreztem, hogy kell. :)

Meglátjuk,várom a nem vártat, reggelente használok majd más teszteket, és remélem nem jön meg egy darbig :P


Közben neked is nagyon drukkolok!! :)

2018. aug. 30. 13:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nekem öröm ilyet látni :) végre pozitív tesztek :) digitálissal is próbáld ha belefér az anyagi keretbe :)
2018. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Belefér, de picit azért tartok tőle hogy még korai. Vagy ha már ez a teszt ilyen "szép" akkor annak is érzékelnie kell?

Nem tesztelgettem sokat... sőt :D nem vagyok valami jártas ezekben :)

2018. aug. 30. 17:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ma nem is mutatná, de a nem várt napján simán :)
2018. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

X-Epilem (25-ös) ma reggel a 26.cn-n:


[link]


Elég egyértelműen kivehető a 2. rózsaszín csíkocska, esedékes mensi előtt 2 nappal.

2018. aug. 31. 05:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!