Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 14. napon van az ovuláció...

Ha 14. napon van az ovuláció akkor melyik nap legyünk utoljára együtt ha kislányt szeretnénk?

Figyelt kérdés
Persze tudom nem 100%, de azért megpróbálnánk a módszert, már van egy fiúnk.

2018. szept. 5. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
A 14-en már ne,az a lényeg.Az lenne a "legjobb" ha ovu előtt 2-3 nappal lennétek utoljára együtt.
2018. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kisfiam úgy fogant, hogy ovu előtti nap voltunk együtt. Kb pont 24 óra telt el az együttlét és ovu közt, mindig megérzem a szurkálásból mikor van.
2018. szept. 5. 13:13
 3/9 anonim ***** válasza:

11. napon, utána ne. 2 nappal ovu előtt már necces, nekem spec most a második fiú lesz úgy, hogy ovu előtt 2 nappal volt az utolsó együttlét. A lányom viszont 4 nappal ovu előtt fogant.

(mi nem időzítgettünk direkt egyiknél se, csak így jött ki a lépés, de hozzuk a papírformát :))

2018. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az ovu napján voltunk együtt és kislány lett
2018. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekünk is.
2018. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
aki ovunapján volt együtt és kislány lett, ott bizonyítottan volt ovuláció? vagy ovuteszt? Vagy uh? Vagy csak naptárszerint?
2018. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsót kiegészíteném azzal, hogy csak és kizárólag aznap voltatok együtt? előtte nem?
2018. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Én sose tesztelgettem.

De a 2. szülésem után, mikortól visszaállt a ciklusom, mindig megéreztem, mikor van ovulációm. Megszakítással védekeztünk mindig, az az egy alkalom volt, mikor bent lett hagyva, és pont aznap volt ovu.

A másik 2 gyerekem is lány, ellenben fogalmam sincs, ők mikor fogantak.

2018. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6os vagyok!

nekem speciel ovuláció előtt 1-2nappal volt görcsösfájdalmam+nyílalások+plusz ekkor kezdődött a bővebb folyás is, és rá 2napra volt ténylegesen peteérésem

ovuteszt alapján tudom


azért is furcsa, mert körülöttem eddig mindenkinek sikerült eltalálnia aki tényleg bizonyítottan napján volt együtt

kiváncsi leszek nekünk sikerült e

mi együtt voltunk peteéréskor is! 10hetes vagyok kisöcsit szeretnénk a fiúnknak, nyilván nagyon örülni fogunk a kislánynak is, de azért megpróbáltuk hátha :D

2018. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!