Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációhoz képest mikor...

Ovulációhoz képest mikor voltatok együtt a párotokkal és mi lett a baba neme?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdem, mi 3 nappal ovu előtt tudtunk együtt lenni, és úgy néz ki kislány lesz.

2018. júl. 28. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Mi is 3 nappal ovu előtt voltunk együtt és mivel abban a hónapban csak az az egy alkalom volt (egyéb dolgok miatt) így már a pozi tesztet is úgy jelentettem be neki hogy :@Szivem meg ajándékozlak egy kislánnyal , mit szólsz ?”


Valahogy éreztem hogy lányunk lesz főleg hogy mikor volt az együtt lét ...


A párom meg egészen addig állította hogx majd meg néz amikor meg is kiderül hogy fiú ....

(Amúgy mindegy volt mi lesz )

Hat annyira nézett .... de maga elé amikor bebizonyosodott hogy lány hogy megkérdezte én ezt meg is honnan tudtam ?!?

(Nem nagyon érdeklik ot az ilyen jellegű dolgok- ezért nem volt ezzel tisztában — Jót röhögtem 🤣🤣🤣🤣)


Gratulálok a picihez!

2018. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Gratulálok Neked!
2018. júl. 28. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Leírja valaki kérlek, hogy hogy szól a babona?

Mikor mire van esély?

2018. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél 4 nappal előtte, kislány lett. Másodiknál 2 nappal előtte, ő kisfiú lesz. Nem direkt csináltuk így, egyszerűen így jött ki.
2018. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ovu előtt 3 nappal, kislányunk lett. Most ovus napokon történt együttlétből kisfiúnk lesz.

Gratulálok kérdező a lánykához!

2018. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ovunál voltunk pont, ezt biztosan tudom, és lány lesz (aug. 11-re vagyunk kiírva.)

A másik kettő is lány, de ott nem tudom, mikor fogant, mert sokat voltunk együtt.

2018. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont ovulációkor- kislányunk van.
2018. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!