Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valakinek babája úgy,...

Lett valakinek babája úgy, hogy nagyon kevés volt a menstruációja?

Figyelt kérdés
Szombaton kellett volna,hogy megjöjjön ehelyett 1 csepp vér,vasárnap szintén egy csepp vér,hétfőn délelőtt volt egy kis vérzés a tisztasági elég volt,délután semmi.Ma reggel megint egy kicsi.Várok egy pár napot aztán mindenképpen ellövök egy tesztet,csak arra vagyok kíváncsi,hogy valaki lett-e így babás.
2010. jún. 22. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, erre én is kiváncsi lennék, mert velem is vm hasonló van most.

Légyszi, irjatok!

2010. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos választ én sem tudok adni, de én is hasonló helyzetben vagyok. Remélem kapunk választ.

Múlt héten hétfőn pecsételő vérzés, egyetlen mini tampon fele (mert vízparton voltunk), majd kedden minimális vérzés (már eü betéttel), utána egy-két csepp és több semmi...

Előtte két nappal rengeteg apró pattanás az arcomon, iszonyúan erős mellérzékenység (még éjjel is arra ébredtem, hogy az oldalamon fekve is fáj a cicim).

A hőmérőzést eddig nem próbáltam, mert még most vágtunk bele a babaprojektbe, de ma (első alkalommal) 36,8 volt reggel, most pedig 37,3.

Ja, és tegnapi tesztem -lett :(

2010. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én mindig csak 2-3 napig menstruáltam.Az utolsó mensim 1.5 napig tartott.Nagyon kevés is volt ezért csináltam egy tesztet ami negatív lett.Következő hónapban késett 4 napot így megint teszteltem és POZITÍV lett :) 6 hetesen mentem először uh-ra ahol kiderült,hogy már 8 hetes vagyok.Tehát már akkor is babás voltam amikor azt a kevéske másfél napot menstruáltam. :)Viszont azt a mai napig nem értem,hogy a teszt miért nem mutatta ki.

Remélem tudtam segíteni :)

Minél hamarabbi babázást kívánok nektek!!!

9 hetes km

2010. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok a teszt eredményedre, mert én is szintén hasonló helyzetben vagyok.

4 naposak szoktak lenni a vérzéseim. Utoljára 11-én jött meg. Az nap és másnap volt, de nem túl sok, a következő nap meg már szinte semmi. De én nem mertem tezstelni. Remélem te bátrabb vagy!

Várom az eredményt!

2010. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel megcsináltam a tesztet de negatív lett.Még mindig nagyon kevés van.Azért remélem hogy amiért ilyen kevés van nem fog tovább tartani mert kedden megyek dokihoz.Nektek nem tartott tovább?
2010. jún. 24. 07:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem elmúlt múlt héten a kevés mensz, de tegnap enyhén megjelent néhány csepp vér :( és ma is...

Voltam orvosnál, azt mondják talán beágyazódási vérzés, de lehet, hogy csak rendszertelenné vált a ciklusom - eddig soha nem volt ilyen jellegű problémám.

Azt mondta a doki, hogy a hétvégén ismét teszteljek.

Izgulok.

2010. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Remélem megírod a teszt eredményét.Úgy néz ki nekem is elmúlt,tegnap délután óta nincs semmi.3.5 napig tartott és az egész belefért volna simán egy tisztaságiba.Hát nem tudom miért volt ez most ilyen.Majd a doki megmondja.
2010. jún. 25. 07:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló lennék.

A múltkori néhány napos cseppezés a mai vizsgálatok után úgy néz ki, hogy ovulációs (középidős) vérzés volt. A ciklus.hu szerinti napon összebújtunk a férjemmel és remélem július 8-ra nem jön meg ;)

2010. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia sajnos csütörtökön rendesen megjött :( a 17. napra.

Jövő héten megyek vissza a dokihoz, hátha megmondja miért történt ez velem...

R

2010. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!