Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek ilyenkor?

Mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ebben a helyzetben hogyan cselekednétek, hogy a párod és te 18 éves vagy majd teherbe esik.

Érettségi előtt álltok, se kereset se semmi a kezdetekben, szülői támogatás minimális.


Ti ott hagynátok az iskolát hogy pénzt keressetek a gyermekre?

Az abortusz abszurd fogalom és esélytelen.



2018. szept. 5. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az abortusz nem opcio,akkor mi is a kerdes?

Szuloi tamogatas nelkul,munka nelkul megis,hogy gondoljatok a gyermek ellatasat?

🤔

2018. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Először is védekeznék, mert tudom hogy egy baba érkezésre még nem állunk készen.


Ha nem akarjátok a babát elvetetni, akkor igen elkell menni dolgozni és azt az anyagi támogatást megteremteni amire neki szüksége lesz. De hogy ez mennyire kivitelezhető nem tudom. Mivel érettségi előtt álltok gondolom szakma nincs, munka tapasztalat megint nincs. Hova akarsz elmenni majd dolgozni?

Nagyon nehéz helyzetben lesztek.

Azt irtad hogy minimális a családi támogatás, pedig egy ilyen helyzetben az lenne a legnagyobb segìtség ha a szülők segítenének nektek.


Vagy az örökbeadás marad ha nem tudjátok megadni neki amire szüksége van, de az abortusz ellen vagytok (aminek én személyszerint örülök mert ő nem tehet semmiről ha mar megfogant).

2018. szept. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

És szerinted iskola, tapasztalat nèlkül, terhesen hova fognak felvenni????

Gratulálok, majd segèlyekből eltartatod magad meg a gyereked, meg kuncsoroghatsz kajáèrt meg pelenkáèrt.

Remèlem legalább lakni van hol mert ga nincs már most jelentkezz be egy anyaotthonba mert hosszú a várólista.


Le lehet pintoznu, de ez az igazság, egy csecsemő nem abból áll hogy jaj de cuki, majd eltologatom a babakocsit...

2018. szept. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Egyalatlan nem tamogatom az abot.DE nem vagyok ellene se hiszen vannak helyzetek amikor jobb egy babat elvetetni mint megtartani ugy hogy tudod nem biztos mindent meg tudsz neki adni,legfokeppen anyagiak ami fontos. Fiatalok vagytok,elnetek kene meg,dolgozni,megtapasztalni az igazi nagy betus eletet. Hogy fogsz eljarni igy suliba?Dolgozni? Ha mar nagyon eleged lesz es kikapcsolodnal lesz aki vigyaz a babara addig? Vagy ha lebetegszik? Otthon kell vele lenned?

Parod BIZTOS kitartana melletted??? Mi van ha lelep?? Egyedul maradsz egy babaval nulla anyagi tamogatas nelkul?? Szerintem ilyen esetben igen atfontolando a dolog.

2018. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Nagyjabol ez az opcio marad, ha az abortuszt kizarod, bar minden epeszu ember az utobbit valasztana ebben az esetben. Se munka, se penz, se tamogatas... ez igy nem megy
2018. szept. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!