Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszt idontul...

Clearblue teszt idontul egyertelmu pozitiv, hihetek neki?

Figyelt kérdés
Szoasztok tegnap csinaltam reggel egy clearblue tesztet ami idon tul lett pozitiv . Ma van a menzesz esedekws napja es ma a facelke pedig negativ . Pisiles es mell feszules van annyira h aludni sem tudtam . Soha nem volt meg idontuli pozitiv tesztem semmelyikbol.

#Clear Blue #poziriv
2018. szept. 7. 08:27
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2018. szept. 7. 08:34
 2/19 anonim ***** válasza:
Csatolsz egy képet?
2018. szept. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez pozitív. Gratulálok.
2018. szept. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, időn túli tesztet nem szokás értékelni.

De valószínűleg amiatt nem jött ki a pozitív rögtön időn belül, mert korán teszteltél. Nincs még annyi hcg a szervezetedben. Ismételd meg a teszted 2-3 nap múlva koncentrált vizeletből.

2018. szept. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez érdekes.... nem tudom eldönteni, hogy ezek a CB tesztek vagy ennyire nagyon jók, vagy ennyire nagyon rosszak. Előző hónapban volt egy digitális pozi tesztem, az összes másik teszt negatív volt, talán nagyon nagy jóindulattal az egyiken mintha.... aztán 1 hét késéssel megjött. Elvileg kémiai terhesség volt, de az is benne van, hogy a teszt mutatott téves pozit, ami mint tudjuk nagyon ritka. Ez a fajta CB szokott lenni kétes eredményű hogy halványan pozitív és azt negatívnak kell venni, na de ez nem halvány...kíváncsian várom, hogy mi lesz. Esetleg digitalist próbáld ki.
2018. szept. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Van itthon digitalis azt par nap mulva kiprobalom . Igen nekem is az a fura h van a szellem csikos teszt de ez nem kicsit pozitiv . Mindenkepen irok . Nekem nem rendszeres a ciklusom de mikor pe-m van azt erzem es onnantol 14 nap megjon mindig . Ma van a 14 nap . Irok mi lett
2018. szept. 7. 10:03
 7/19 anonim ***** válasza:

A CB tesztjeim majdnem mind ilyenek voltak. Szerintem az egyik legrosszabb fajta és nem tudom miért.

Persze ettől lehet hogy baba van a dologban és drukkolok is,csak én már nem hiszek a CB-nak.

2018. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az összes ilyen tesztem ilyen volt, mikor az összes többi negatív. (Facelle, predycror)

Én a facellnel hinnék.

2018. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen volt az en tesztem is, vegul 2 het kesessel megjott a menstruaciom. Kemiai terhessegem volt allitolag
2018. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Volt ilyenem, nem voltam terhes. :( Azért szorítok!
2018. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!