26 napon 10 erzekenysegu teszt egyertelmu negativ?

Figyelt kérdés
15 napon volt peteeres, 26 napon a reggeli teszt egyertelmuen negativ,csak teljes beagyazodastol kezd termelodni a HCG?
2014. okt. 23. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Jó hogy nem a 16. napnál várod a pozi tesztet....
2014. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sok bunko, paraszt van ezen az oldalomn, ha nem tudsz normalisan valaszolni, inkabb ne is vesztegesd az idodet ilyenre.
2014. okt. 23. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kicsit utána olvasnál akkor lehet sejtenéd hogy általàban 14. napon lesz pozitív először a teszt!

Persze vannak kivételek,van akinél gyorsabban termelődik a HCG stb..

De addig míg be nem ágyazódik nem termelődik HCG mert a beágyazódásig szinte független tőled a megtermékenyült petesejt.


A korai teszteléssel meg csak magadat stresszeled...

2014. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés után min 14 nap mire kimutatja a teszt, én így tudom. A hcg a beágyazódás után kezd el termelődni.
2014. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akár lehetett volna pozitív is a 10. DPO-on, nekem már többször volt. És természetesen az is belefér, ha nem az. Tuti a 15 napi ovu?? Mire alapozod?

Ja, csak érdekességképp, nekem a 25-ös teszt pozitív és a 10-es érzékenységű meg negatív volt ilyenkor.

2014. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Goldie76 ***** válasza:

aki ilyen bunkó mint az első válaszoló, az minek jön ide fel?

nekem ma ugyanez a kérdésem lett volna, kedves kérdező.

15. napon volt peteérésem, és a 26. napon teszteltem, vagyis ma, és negatív.

De várok még 3 napot kb.

2014. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó


Ezért nem érdemes a havi vérzés kimaradása előtt tesztelni,mert csak csalódsz.Itt meg hiába kérdezitek van akinek 10dpon már pozitív van akinek meg hiába terhes még 20dpon is negatív.

2014. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!