Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni tablettát...

Esemény utáni tablettát szeretnék felíratni Zalaegerszegen. Kihez fordulhatok, milyen telefonszámon érdeklődjek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok zegi, nem igazán vagyok jártas arrafelé, de a saját lakhelyemen nem tudom elintézni, csak hétfőtől tudják felírni, akkor viszont már Zegen leszek.


19/L



2018. szept. 8. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem igazan értem, hogy otthon miért nem tudod elintezni: sima orvosi ügyeleten felírják.
2018. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Ha szexhez nagy kislány vagy, akkor a felderítésben is legyél az, ne legyél ennyire elveszett. Én megkérdezném a sürgősségin, vagy a kórház nőgyógyászati osztályán, mi a teendő.
2018. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik kórház nőgyógyászati osztályára bemész, és felírják
2018. szept. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem. Tegnap is, ma is telefonálgattam, a nőgyógyászaton azt mondták, hogy nem tudják felírni, csak hétfőn maximum, ügyeletről küldtek a nőgyógyászatra tegnap, mondván hogy nem tudják ott felírni... Úgyhogy legyetek szívesek hanyagolni a támadó hangvételű válaszokat és beszólásokat, nem azért tettem fel a kérdést. :)
2018. szept. 8. 11:44
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Akkor nem maradt más. Szülni fogsz! :)
2018. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez baromság, aznugyeleten fel kell hogy írja az orvos.
2018. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Láttam olyan tablettát is,ami szeretkezés után 48,72,120 óráig bevehető. A legutóbbira kérdezz rá,azt tudnak-e írni,mert a 72 órás már nem biztos,hogy időben lenne ha beszednéd.

Nőgyógyászt Zalaegerszegen (nem oda való vagyok egyébként) Dr.Győrffy Sándort találtam,rendel Hétfőn,szerdán és pénteken 16-18 óra között a Kossuth utca 63. Fszt 2. szám alatt.

Mobilszáma: 30/993-3768

Remélem,sikerül vele gyógyszert íratnod.

Nem biztos,hogy terhes lettél. Ha nem lettél,legközelebb védekezzetek,vigyázzatok jobban!

2018. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon köszönöm, végre egy normális válasz! :)
2018. szept. 8. 12:05
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Azt elfelejtettem írni,hogy magánrendelés,tehát kérdezd meg,mennyivel tartozol mindenképpen!
2018. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
... Főleg ha már nem is rendel vagy nem is ez a száma. A neten nem a legfrissebb infó van fönt.
2018. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!