Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni tablettát...

Esemény utáni tablettát szeretnék felíratni Zalaegerszegen. Kihez fordulhatok, milyen telefonszámon érdeklődjek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok zegi, nem igazán vagyok jártas arrafelé, de a saját lakhelyemen nem tudom elintézni, csak hétfőtől tudják felírni, akkor viszont már Zegen leszek.


19/L



2018. szept. 8. 10:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Menj be az E épületbe. Első emelet nőgyógyászat. Elmondod, hogy mi a gond, felírják. Vagyis előre oda vannak készítve a receptek, csak ráírják az adataidat, orvos se fog látni. Nekem a férjem ment el érte, neki is odaadták, csak kérték a taj számomat, nevemet, lakcimemet. Aranyosak a nővérek, segíteni fognak.
2018. szept. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%
A fentebb említett nogyogyasz már nem rendel.
2018. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
Ügyeleten dolgozom. És el kell, hogy mondjam, a közhiedelemmel ellentétben NEM ÍRHATUNK fel esemény utáni tablettát. Azért, mert hivatalosan nőgyógyászati vizsgálat után lehet csak felírni. Pedig mint tudjuk, sok esetben nem csinál vizsgálatot a nőgyógyász sem, de sajnos ez a szabály, nem tudunk mit tenni :/
2018. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Sokan én tudják, hogy háziorvos is felirhatja!
2018. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért lehúzni valaki válaszát, mert leírja az igazat... gratulálok...


Kedves kérdező! Sikerült elintézni?

2018. szept. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!