Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nuvaring mellett esett már...

Nuvaring mellett esett már valaki teherbe? Fél éve használom, és most 6 napja késik de 2 tesztem is negatív. Ilyenkor mivan? HAsználni nem fogom, mert ha mégis baba, akkor megölöm vele nem?

Figyelt kérdés
2018. szept. 8. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Negativ a teszt, nem valószínű, hogy terhes vagy. De megölni akkor se fogja.
2018. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

En igen, meg tavaly de ott valahogy en szurtam el. Ugye mi kivettuk szex alatt. 3 oran belul ha nincs bent nem baj. Viszont en elfelejtettem vissza rakni es hajnalba jutott eszembe. Vissza tettem de ra 2 napra nagyon minimalis verzesem lett. Gondoltam biztos mert nem tettem idoben vissza de eszembe se jutott a terhesseg. Viszont amikor kellett volna nem jott meg de inkabb a rosszulletek miatt vettem tesztet. Nagyon eros pozitiv lett.

Parom viszont nem engedte a babat megtartani.Pedig szerettem volna.

2018. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2es válaszoló: Sajnálom a babádat. Mi párommal megbeszéltük, megtartjuk ha baba van, ugyanúgy én szúrtam el sztem, mert kicsúszott és letisztítottam, de nem tettem vissza legalább 3 óráig... Elfelejtettem, majd másnap visszatettem és ugyanígy pecsételgettem pár napig, majd ebbe a kövi hónapban nem jött meg. Pé.-kor együtt voltunk többször, szóval esélyes a baby, de neg. 2 tesztem is. Lehet a teszt nem mutatja ki, mert max 3 hetes lehetek ha babás vagyok...?
2018. szept. 9. 03:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet később ágyazódott be a baba.

Amíg nem jön meg 2 naponta tesztelj. Vagy a teszten fog megjeleni a második csík (akár úgy hogy először csak halvány majd erősödik) vagy pedig megjön.

Bár én mindig amondó vagyok hogy ha meg is jön mensi után még 1 teszt belefér, ha van ok a babára, mert sokaknak van meg vagy végig vérzés vagy legalább az első mensi.

A legjobbakat! 😊

2018. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!