Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt mellett lehetek...

Mandy31 kérdése:

Negatív teszt mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok Az a helyzet, hogy a menstruációm már 65napot késik. Igen szeretkeztünk a párommal védekezés nélkül(nem bánnánk ha baba lenne:))de teszteltem 3 szor is legutóbb egy hete és negatív lett...természetesen elmegyek dokihoz, de azért kíváncsi lennénk, hogy reménykedhetek(szerintetek)hogy picike van a dologban
2016. dec. 6. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát 65 nap után már jócskán illene mutatnia. Ettől még nem kizárt, de szerintem más lesz a gond.
2016. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, reménykedem a legjobban, de a héten kiderül..
2016. dec. 6. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem derül ki a héten, mert ha a teszt még negatív, a doki se lát még jó darabig semmit. Pozitív tesz után kell 8-10 nap, hogy orvos által látható változás legyen a méhedben.


Akkor lehetsz csak terhes, ha az utóbbi két hétben volt egy nagyon-nagyon késői peteérésed és pont elkaptátok, de a teszt még nem mutatja, de erre elég kicsi az esély. Szerintem ne nagyon reménykedj most babában, inkább a peteéréseddel lehet gond.

2016. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor mész dokihoz?
2016. dec. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam 38 napi késésnél lett pozitív. De nekem PCO és IR miatt is rendszertelen volt a ciklusom.. Menj el nőgyógyászhoz mert ha nem baba akkor hormon probléma.
2016. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
valószínűnek tartom én is, hogy valami hormon probléma lehet,Pénteken vagy szombaton elmegyek és kiderül,a válaszokat, és a segítőkészséget pedig köszönöm :)
2016. dec. 7. 09:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2hete késett, 6(!!!) teszt is azt mutatta h nem vagyok terhes. A azt hittem felfáztam.. Aztán elmentem a dokihoz. 6hetes terhes voltam.
2016. dec. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!