Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a mensim, de napok óta...

Késik a mensim, de napok óta néha görcsölök, érzékeny a mellem, sokat pisilek. (? )

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. A barátommal többször is megszakítással szexeltünk, jóval ejakuláció előtt kihúzta mindig, 1x közvetlen előtte.

Fél év után 2 hete lettem újra aktív szexuálisan.

12 napja késik. Mindig is később jött meg, 32-33. napra, de már a 45. napon vagyok. Érzékeny a mellem, sokszor pisilek, fájdogál a hasam. Van, hogy görcsöl, és úgy érzem mindjárt megjön. Szokatlan szagú, büdös a hüvelyváladékom. Hőhullámaim vannak. Fel vagyok fázva egy picit.


Terhesség, vagy csak a hormonok, az újra aktív szexuális élet és a felfázás miatt késik?



2018. szept. 9. 10:49
 1/2 A kérdező kommentje:

VaMég annyi, hogy van viszketésem is.

Pontosan egy évvel ezelőtt hasonló problémám volt. Az orvos Proverával hozatta meg a mensimet.

2018. szept. 9. 10:55
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy van egy hüvelyi fertőzésed, sőt, a gyakori vizelési inger miatt egy bakteriális húgyhólyaghurut sem kizárható, sőt nagyon valószínű, amit ki kell kezelni. És nem csak téged, hanem a barátodat is. Fertőzés-gyulladás miatt is késhet a vérzés.

De a terhesség esélye is igen nagy. Szóval először is csinálj tesztet. Utána pedig irány az orvos!

És a megszakítás nem védekezés! Előbb-utóbb terhes leszel így!

2018. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!