Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan fél éve szedek fogamzás...

Lassan fél éve szedek fogamzásgátlót, most is véreztem de joval kevesebb mensim volt mint általában. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Multhét szombaton megjott teljesen normalis idoben, viszont ma kedd van es teljesen elmult a verzesem es a tobbi napon is nagyon keves volt. A terhesseg is fennt allhat en ugy tudom, allitolag nincs osszekotve hogy ha terhes vagy~nem verezhetsz, de valahol az ellentettjét olvasom.. hogy van ez??

2018. szept. 11. 05:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, hogy csinálsz egy tesztet és kiderül.


De fogamzásgátló mellett a nem megszokott vérzést általában a nem megfelelően ható gyógyszer okozza. Lehet, hogy számodra nem az adott márka a megfelelő.

2018. szept. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló sokszor csökkenti a megvonásos vérzés mennyiségét.
2018. szept. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ma is suliban vagyok, de irtozatosan szur a jobb petefészkem.. nyilal.. nagyom rossz. nemtudom miert van ez,...
2018. szept. 11. 08:45
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Mondd, te tudod, hogy milyen a menstrució a tabletta szedése alatt?

Megvonásos vérzés? Mond neked valamit?

2018. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet,erre van.A kérdésekkel nem jutsz előrébb.
2018. szept. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de eddig nem volt bajom
2018. szept. 11. 10:42
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

Általában így jönnek a problémák. Ma még nincs gond, holnap meg már van...

Logikus ugye?


Ahelyett, hogy itt kérdezősködsz menj el nőgyógyászhoz, lehet akár cisztád is.

2018. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

Felesleges nődokihoz menni mert nincs semmi bajod, a fogamzásgátló miatt csökkent a mennyisége, ez egyébként az útmutatóba is le van írva.

Nekem a gyógyszer előtt akár 8 napig is tartott nagy mennyiséggel, mióta a gyógyszert használom max 4 nap, és sokkal kevesebb vérrel jár.

21/L

2018. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tesztet csináltam, nem vagyok terhes. Az utolsó lánynak, köszönöm az értelmes válaszát! A többi válaszolót nem értem, minek kell lehurrogni, kíváncsi vagyok, szeretnék megtudni több véleményt. Azt írok ki amit akarok, ha akarok elmegyek nőgyógyászhoz, ha nem akarok nem megyek el. Ne ti hurrogjatok mar le hogy mit tudok vagy mit nem.
2018. szept. 15. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!