Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni? 19 éves...

Hogyan tudnék hízni? 19 éves 173cm magas lány vagyok és 51-52-53 kg általában. A problémám az, hogy nem tudok hízni, pedig nagyon szeretnék. Fogamzásgátlót szedek de attól semmi nem jött fel.

Figyelt kérdés
Hallottam már a béres cseppről, tényleg használ? Vagy tudtok valahogy segíteni?
2013. márc. 16. 20:34
 1/2 toffifie válasza:
Szia. Ha eleget eszel (kalóriában, nem mennyiségben :)), és úgy nem hízol, akkor valószínűleg gyors az anyagcseréd. Szedjél B-vitamin komplex-et, c-vitamint ( tablettát, mert a pezsgőtabletta bántja a fogzománcot), és magnéziumot+kálciumot, 2:1 arányban, ebből jó a pezsgőtabletta is. A vitaminokat én a scitec boltokban szerzem be, a B-vitamin mennyisége ne riasszon el, mert a felesleget kipisiljük. Ezek nyugtatják az idegrendszert, és jó étvágyat is csinálnak. Az ételeknél nézd meg, mit NEM ajánlanak a fogyókúrázóknak, és azt edd. Zsírt szénhidráttal (azaz pl. vajas, krémes sütiket, húst tésztával, édességeket, zsíros húsokat, stb. ) A zsír jobban hizlal, mint a szénhidrát. Ha edzéssel akarsz hízni, azaz inkább izmos akarsz lenni, akkor több fehérje kell, szintén beszerezhető abban az üzletláncban, amit írtam. Ha kevesebbet alszol, és többet olvasol, tv-zel, számítógépezel este, közben nassolsz, az is hizlal. Ha még ezek után sem marad rajtad pár kiló, akkor nézz valami természetes nyugtatót, ami visszafogja kissé az anyagcseréd. Gyógyszer szedését nem ajánlom, túl fiatal vagy hozzá :) Béres cseppet nem szedtem, mert nem tudtam szedni, így erről nincs információm.
2013. márc. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik nm tudnak hízni, viszont minden ember tud izmosodni. Addig ne leszel "vastagabb" amíg nem jársz konditermbe vagy súlyzózol. És fontos hogy sok szénhidrátot és fehérjét fogyassz, ne kardiózz, csak erősíts, persze a megfelelő súlyokkal, ne túl nagyokkal és ha lehet vigyél magaddal valakit, aki tud segíteni. Ha engedi a pénztárcád személyi edzőt is fogadhatsz.
2013. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!