Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. DPO napon már tesztelhetek?

12. DPO napon már tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Holnap leszek a 12 DPO napon,szerintetek reggel az első vizeletből már tesztelhetek,van értelme?Parszor fajt a hasam tompán mintha megakarna jönni a napokban meg sűrűn rohangálok pisilni ezért reménykedem , hogy talán sikerült a baba.
2018. szept. 11. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 11.dpo-n már pozitívat teszteltem. Lombik volt, szóval biztosra tudtam mindent, mi mikor történt. Egy próbát megér. De ne keseredj el, ha mégse mutat még semmit.
2018. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy az legyen a következő kérdésed, hogy: "negatív a teszt 12. dpon, de lehetek terhes?" akkor megvárod, hogy késik-e a menstruációd. Ha meg megjön, akkor logikusan nem tesztelsz.
2018. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van már egy kisfiam,nala nem emlekszem már hogy mikor teszteltem de eros pozitiv volt. Volt egy vetelesem is akkor is menzesz kornyeken teszteltem es akkor is szep pozitiv volt. 14.en kellene megjonnie (remelem nem fog) azert gondoltam, hogy holnap már hatha mutatna valamit. De vegulis ha 14. tesztelek reggel arra se kell sokat várni,csak olyan izgatott vagyok. :) Természetesen nem fogok kirakni plusz kerdest ha negativ lenne a teszt. :)
2018. szept. 11. 18:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
50% esélyed van, hogy valós eredményt kapsz. Szóval nem sok értelme van.
2018. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Szia. szerintem csinálj egyet, már mutatnia kellene egy 10 es erősségű tesznek :) majd írd meg mi volt,, mi is második babát tervezzük van már egy 2,4 éves fiam :) most vagyok a 10.dpo n
2018. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen! Nekem is pisiléssel kezdödött.
2018. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező írj ha csináltál tesztet, mi lett az eredmény?
2018. szept. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Holnap reggel csinálok, irni fogok mi lett az eredmeny. :)
2018. szept. 12. 08:58
 9/11 A kérdező kommentje:
Csináltam most délután egyet de az full negativ lett. Ha esetleg pénteken nem jön meg akkor csinálok egy ujjabb tesztet szombaton vagy vasárnap. :)
2018. szept. 12. 17:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

10-12nap a beágyazódás onnantól 2-3 naponta duplázódik a hcg hormon. Teljesen felesleges volt olyankor tesztelned.

Igen, van akinek bevált.

De sokaknak hamis eredményt mutatott, mind negatív mind pozitív irányba.

A nem várt napján tesztelj, aztán 2-3 naponta míg meg nem jön. Illetve ha esetleg meg is jön utána is tesztelhetsz 1et biztos, ami biztos. Sőt, ha nagyon biztosra akarsz menni több fajta tesztet használj.


Üdv, egy doki

2018. szept. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!