Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi után (rendszertelen)...

Mensi után (rendszertelen) 17. napon peteérés. Pont egy hétre rá erős bal oldali petefészek szurkálás. Ez volt két napja. A következőt 5 nap múlva nem várom. Szerintetek lehet baba? Mikor tesztelhetek legkorábban?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 01:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Legkorábban a peteérést követő 10. napon lehet tesztelni.Én sem bírtam várni,a 10. napon teszteltem nem első vizeletből d.előtt,annyira halvány lett,hogy először totál nega volt,és ahogy száradt úgy látszott már valamennyire,de még akkor is igen meresztgetni kellett a szememet.Szóval te első pisiből csináld,és csak akkor,ha nem éled magad nagyon bele abba hogy babás vagy nem csalódsz akkor sem ha egyenlőre nega lesz a teszt.Én a 11. napon p.érés után már reggeli első pisit csináltam és azon már halványan ott volt,nem kellett meresztgetni sem a szememet.Tegnap reggel(2. napos késés után)már gyönyörű erőset teszteltem :)
2014. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok!!!! Szerintem szombatig várni fogok... Ha kibírom
2014. júl. 7. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm :))

Mikor volt ovud?

2014. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi rosszul írtam,nem a p.érést követő 10.napon lehet legkorábban tesztelni,hanem az ovutól(fogantatástól)számítva.
2014. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok félre informálva, de én úgy tudom, az ovu az a peteérés. Most vagyok a 30. napon de meg mindig nem jött meg! Eddig a leghosszabb ciklusom 35 nap volt.... Szombaton jön haza a párom, szerintem megvárom a teszttel.
2014. júl. 10. 07:53
 6/7 anonim ***** válasza:

A peteérés a ciklusod első napjától kezdődik,hiszen nem egy nap alatt érik a pete.Akinek 28 napos ciklusa van annak kb a 14. ciklusnapra érik meg a petéje,és akkor lökődik ki.Az ovuláció az,amikor a tüszőből kiszabadul.Tehát az ovuláció nem peteérést jelent,hanem csak azt,hogy kiszabadul.

Jaj remélem érthetően írtam le neked.

2014. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Teljesen érthető. Ezt eddig nem tudtam.
2014. júl. 10. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!