Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hetes terhesen már éreznem...

7 hetes terhesen már éreznem kéne valamit? Ti éreztetek valamit?

Figyelt kérdés
2018. szept. 14. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Marmint mire gondolsz?

En nem voltam soha igazan hanyos kismama, igy gyakorlatilag a magzatmozgasig szinte egyik terhessegemnel sem ereztem semmit. Max a hasam fajdogalt koraterhesen es sokszor kellett pisilni.

Tobb veteles miatt 7 terhessegem volt, ebbol ketszer voltam hanyingeres, szedulos, mindketszer 8 het kornyeken kezdodott.

2018. szept. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Éreztem. Émelygést, szagundort, rengeteg savat, hányást, meg a savval végigmart nyelőcsövemet. Nem volt túl vidám dolog :D

De ahogy az első írja, nem mindenkinek ilyen.

2018. szept. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor kezdődött a fáradtság és állandósult minden napra vagy 8 hétre. Utáltam, egész nap aludtam volna.

Mást nem éreztem szerencsére. A mozgást először 17+6 hetesen.

2018. szept. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan azt éreztem, amit a 2. hozzászóló..és még mindig tart. 11 hetes vagyok.
2018. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Èn haldoklást éreztem.

Hánytam orrba-szàjba, nulla kaja maradt meg.

2018. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mellém volt érzékeny éjszakánként, de el is múlt. Azon kívül semmit se érzek. Se szagokat, se undort, kívánós se vagyok, roszzul se. 11hetes kismama
2018. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hányinger,hányás,gyomorsav, extrém álmosság,mellfeszülész. Mozgását én későn érzetem. Ilyen kis hullámzás szerűt a 12.hét körül de olyan határozottat csak a 20. hét után.
2018. szept. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!