Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreztetek 9 hetes terhesen?

Mit éreztetek 9 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok. Utoljára 2 hete voltam dokinál. Akkor minden rendben volt, két hét múlva megyek újra. De nagyon aggódom, hogy minden rendben van - e odabent. Tavaly volt 9 hetesen missed ab-om. Nincsenek terhességi tüneteim a mellfeszülésen kívül. Nektek ilyenkor már nőtt a hasatok, éreztetek a has tájékán bármit is? Húzó érzés, feszülés akármi? Mert én még nem nagyon.
2017. febr. 13. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem éreztem az ég világon... de a tipikus terhes tünetek is elkerültek szerencsére mind a 3 gyereknél :)
2017. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem volt terhestünetem, és nem éreztem semmit. Ne aggódj, ez is normális!
2017. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

en is 7 hetesen voltam dokinál és jovo heten megyek csak 11hetesen.

Álig birom kivarni,hogy mehessek már.

Nekem van hányos tunetem de az se mindig.

En is aggodom sokszor de biztos minden rendben van :)

2017. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmi tünetek nem volt akkor, nem nőtt a hasam, sokszor simán elfelejtettem, hogy terhes vagyok.
2017. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem semmit. :)

Mondjuk nekem a mellfeszülésen kívül nagyon nem is volt más a 40 hét alatt. Hányinger se, fáradékonyság se (stb.). Valóban én is úgy voltam az elején, hogy "ó igen, én tényleg babát várok!!!"


Körülbelül a 11-12. hét környékén kezdtem nézegetni, hogy ó szerintem látom a (kis :) ) pocakom! Testápolás közben már egészen más érzés volt akkor a keménysége.

2017. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én akkor épp nagyon rosszul voltam, sokat hánytam, de ez nagyon egyéni. A hasam is nőtt már, de szerintem ez is baromi korai, 12. hetesen már takargatni kellett, ha nem akartam, hogy mindenki tudja. De ezek nem mérvadóak, nem feltétlenül kell, hogy legyen tüneted.
2017. febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmit.

Végig.

Akkor sem, amikor elkezdett folyni a magzatvizem 39+4 hetesen.

37. hétig dolgoztam vendéglátásban, kb félidőig "fel sem tűnt", hogy terhes vagyok. Persze tudtam, de simán megfeledkeztem róla, mert nem éreztem semmit. Utána kezdett nőni a hasam, meg éreztem mozogni a fiam.

2017. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én sem éreztem semmit. Kellemes babavárást és jó egészséget!
2017. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én most vagyok a 9-dik hétbe és hányás hányinger kísér 24 órán keresztül meg szurkál a hasam alatti rész nem mindig de elég sokszor szokott dokinál voltam 1 hete minden a legnagyobb rendben van minden test máshogy reagál a terhességre :)
2023. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!