Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit csináltnátok a helyembe...

Ti mit csináltnátok a helyemben? Sok vélemény érdekelne, teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Jun. 18.-án volt egy missed abom, és utána rá 7 hétre megjött a menstruáciom...ahogy elmult, elkezdett iszonyatosan görcsölni a hasam, es sok folyásom is lett...elmentem nőgyogyászhoz valami fertőzés gyanujával, és kiderült, hogy 9,5 hetes terhes vagyok. A tüneteket tényleg gyulladás okozta, kaptam ra kupot, elvileg nem árthat a babának. Baba teljesen egészséges, dobog a kis szíve, jó helyen van. Doki mondta, hogy erős baba lehet, hisz egy menstruáciot is kibírt ráadásul rögtön egy abortusz után.

Az a helyzet, hogy nem szeretném elvetetni, de nagyon félek hogy nem egészségesen születik. Mivel nem tudtam hogy terhes vagyok, elég sokat jártam szorakozni a nyáron, ittam alkoholt is stb... de amúgy a minden napokban nem szoktam, nem dohányzom egyáltalán. Ti mit tennétek a helyemben? Segitseget kérlek...bocsi a regényért!



2018. szept. 14. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a kérdésed? Semmi baja nem lesz egy kis alkoholtól. Kérdezz meg genetikust!
2018. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj mások is voltak akik nemntudták még hogy terhesek ezért ittak buliztak dohányoztak. A baba és az anya a 6dik héttől kapcsolodik. Így amit ez előtt csinálsz nincs rá kifejezetten hatással.

12dik héten csinálj kiterjesztetebb pl kombinált genetikai vizsgálatot.

Vigyazz magatokra, kerülj minden ilyen káros dolgot és egészséges kibabád lesz

2018. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs miért aggódnod!
2018. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

12.héten kiderül 90-95%ra,hogy minden rendben-e

addig ne aggódj,hanem örülj!

2018. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám egy szilvesztert is túlélt. Mikor már negyedik napja sem múlt a macskajaj, teszteltem és kiderült. Akkor én is nagyon aggódtam.

A 12. heti teszt nagyon jól! Látod őt már mozogni, ujjacskáit, kujiját, (ha van) és kizárnak egy csomó genetikai rendellenességet.

Drukkolok Neked addig! Nekem csodálatos babám van, a történtek ellenére. Szerintem ne görcsölj, az többet árt! ;-)

2018. szept. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a 12 hetes uh vizsgalaton. Nem volt tul biztato a doki, nem talaltak a baba jobb kezfejet, es az ortcsontot sem...:( tovabb kuldtek a klinikara, hatha ott mar latjak, es csak a doki tevedett. Talaltak egy cisztat is a koldokzsinorban, de elvileg nem attol van.
2018. okt. 2. 11:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia. Most találtam rá a kerdesedre, mi lett az eredmény? Megszületett a pici, minden rendben vele? Most vagyok hasonló helyzetben.
2019. aug. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elmentem a klinikakra, ott megerositettek, hogy beteg.:( nem volt kezfeje, es a fejecskejevel is volt problema. Mivel beteg volt, 12.het utan meg eltudtam bucsuzni tole.
2019. szept. 14. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. 😔 De szerintem ő akkor is beteg lett volna, ha nem iszol alkoholt,ne hibáztasd magad!
2019. szept. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a terhességem elején ittam alkoholt és sokat dohányoztam. Amikor kiderült hogy terhes vagyok abbahagytam. Akkor volt 5 hetes a picuri. Most meg van egy lassan 5 hónapos egészséges gyönyörű kislányunk. 😊
2021. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!