Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt délután 3...

Pozitív teszt délután 3 nappal a nemvárt előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom korán teszteltem de műteni akarják a jövőhéten a kezem és a sebész kérésére csináltam egy tesztet persze vérvételre is el lettem küldve emiatt. Szóval délutáni pisiből csináltam valentin teszttel. Mikor megláttam ezt az erős csíkot komolyan meglepődtem. Az első fiamnál a nemvárt utáni napon halványat teszteltem reggel. A múlt hónapban volt egy vetélésem de nagyon halvány is volt minden tesztem. Szerintetek most reménykedhetek, hogy ilyen erős lett?

[link]


2018. szept. 14. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudom mi a kérdés. Ez egy láthatóan pozitív teszt.


Viszont a pisitesztek továbbra sem mennyiségi csak minőségi tesztek. Így az erőssége a világon semmire nem utal.

2018. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nappal előtte pozitív lett a délutáni teszt, mondjuk baromi halvány. De ilyentájt egy érzékeny teszt már nekem is elég jól látható volt.
2018. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Te most azt kérdezed, hogy a pozitiv teszt terhesség-e? Ne haragudj de a 14 éves megesett kis cigánylány is tudja a választ. Nem hiszem el hogy te nem. Mi a kérdésed célja?
2018. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta nekem az orvos az előző terhességemnél, hogy minden teszt pozitív menstruáció előtt
2018. szept. 14. 17:25
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként van már egy fiam tehát nem vagyok hülye. Arra irányulrirányut a kérdésem, hogy ez jelenthet e valamit, hogy ilyen hamar ilyen erős pozitív a teszt
2018. szept. 14. 17:26
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Nyilván ez a teszt pozitív, ez nem kérdés.

Viszont az is lehet, hogy volt egy spontán peteérésed jóval korábban a szokásostól, vagy csúszás volt a ciklusodban és korábban volt az ovulációd, mint ahogy szokott, ezért előbb jött össze a baba, esetleg a beágyazódáshoz is elég volt kevesebb idő, így lehet pozitív a teszt.

Amúgy a délutáni teszt nem feltétlenül mérvadó, vagy hogy reggeli tesztről van szó.

Nekem már 1 hete késett a vérzésem, amikor ugyanolyan teszttel az első, amit délutáni vizeletből csináltam, sokkal erősebb pozitív lett, mint a másnap reggeli. Ugyanis a délutáni vizelet sokkal koncentráltabb volt. A vizelet koncentráltsága számít. Lehet te éppen egy elég koncentrált vizeletből csináltad.

2018. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valtsd le a nogyogyaszod,ha szerinte menstruacio elott minden teszt pozitiv 😂😂

Egyebkent valoszinu hamarabb volt peteeresed es ezaltal elobb mutatta ki a teszt is. Nekem is 3 nappal elotte lett pozitiv mondjuk en ereztem ha peteeresem volt igy azert tudtam,hogy korabban volt,mint naptar szerint kene.

Ha megismetled 3-4 nap mulva mar erosebb lesz szerintem. Tobbnyire nem szamit a vonal erossege,a pozi az pozi viszont abbol a szempontbol igen,hogy a koncentraltabb vizeletbol erosebb a teszt,tehat evidens,hogy egy bizonyos szintu hcg tartalom alatt igenis jelentosege van a vonal erossegenek/erosodesenek.

Halk gratula,remelem ezuttal rendben lesz!

37hkm

2018. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ilyet nem mondhatott neked orvos, hogy menstruáció előtt minden teszt pozitív. Aki ilyet mond annak nem lehet doktori címe. Valamit nagyon félreértettél.

És ha van már gyereked, akkor doktori nélkül is illő lenne tudni, hogyan működik a teszt.

2018. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó

Tényleg ezt mondta ezért lettem bizonytalan. Visszakérdeztem tőle mikor mondta,hogy: fals pozitív? Azt mondja igen és míg nem késik két hete addig nem is kell tesztelni minek csináltam egyátalán.

2018. szept. 15. 03:43
 10/10 anonim ***** válasza:

A második felét értem. Benne van a pakliban egy kémiai terhesség, plusz ha túl korán keressük őket úgy se látnak még semmit. Gondolom ettől akart megkímélni ezzel.


Na de, hogy fals pozitív legyen mindig mindenkinek menstruáció előtt? Ez nettó baromság. Én is egy komolyan vehető nőgyógyászt javasolnék neked!

2018. szept. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!