Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy menstruacio...

Lehetseges hogy menstruacio mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés
26napos ciklusaim vannak.most 1 napot kesett,de megjott,viszonylag kevesebb int szokott 1betet 1nap max 2betet de eleg keves.4.napon jarok es tegnap ota faj a derekam brutalis modon,ma tarsult hozza alhasi szurkalas a bl oldal tajt.nogyogyaszom azt mondta varjak par napot es meglatjuk hogy mulik-e fajdalom ha nem menjek be hozza megvizsgalterhessegre nem mondott semmit azt mondta hamis remenyeket nem ad. Megis volt mar valaki igy? pont ma 1hete voltunk egyutt de utana ugye megjott,lehetseges hogy azert kesett 1napot ? lehetseges hogy most esetleg a beagyazodas zajlik? vagy erre abszolut 0az esely? valaki jart mar igy?
2018. szept. 14. 17:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy a hom azota sem ment le. pedig mensi elso napjan szokott lemenni. most viszont 4.nap es meg most is 37,2
2018. szept. 14. 17:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez egyáltalán nem tűnik se terhességnek, se beágyazódásnak.
2018. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy,akkor pozitív a terhességi teszt.
2018. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A második babámnál első hónapba megjött és valami brutal módon fájt és gorcsöltem stb. De közbe hányingerem is volt meg a cicim is fájt. A menzesz 4. Napján teszteltem egy pozit. Szóval ilyen is van
2018. szept. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!