Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól aggódjak, hogy...

Mikortól aggódjak, hogy terhes vagyok? Mennyi késes fér bele fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon nem akarnék terhes lenni, egyetemre járok. Pénteken kellett volna megjönne. Nagyon sok lelki teher és stressz ért az utóbbi időben. Most már kezdek parázni :/ rendesen szedtem szinte pontosan ugyanabban az időben minden nap. Most van az 1 hetes kihagyás.
2018. szept. 2. 19:25
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ma amúgy éreztem valami görcsöt, de nem volt letaglózóan intenzív, de semmi vér. Most is érzem, vagy nem tudom lehet csak beképzelem :/
2018. szept. 2. 19:27
 2/28 anonim ***** válasza:
26%

Egy hetes késésnél miért nem tesztelsz? Az ugyanis sokkal megbízhatóbb választ ad, mint itt a többi felhasználó tudna!


Nekem életemben háromszor volt EGY napos késés, mindegyik esetben terhes voltam.

A testvéremnek soha nem volt szabályos a ciklusa, tehát neki mindig volt késése, és összesen két teressége.

2018. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Nekem előfordult, hogy teljesen kimaradt volt olyan hónap is.


Évente 1-2-szer az is normális. Ha gyakoribb, akkor tablettát kell váltani


Ha minden rendben volt akkor nagyon nagyon kicsi az esélye a teherbe esés

Én amikor ez történt akkor teszteltem

2018. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Némi kihagyás után most kezdtem el újra szedni. Ez egy tök új doboz, most ment el az első levél :/ basszus
2018. szept. 2. 19:37
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem egy hete kesik hanem 2 naoja 2.!
2018. szept. 2. 19:38
 6/28 A kérdező kommentje:
Most indulok tesztért. Kimutatja? Nem zavarja be, hogy "hormonos" a pisim? Jó ha ma teszteltem? Reggelig tuti szétrobbanok. Bocsi a sok hülye kérdés miatt.
2018. szept. 2. 19:39
 7/28 anonim ***** válasza:

Előtte rendesen védekeztetek???


Tesztelj


De egyébként új fogamzásgátólnál vagy újrakezdésnél normális..



Nekem a 7 napos szünet 2-4 napján jött meg 3 napra mindig.. Gyógyszer nélkül pontosabb volt a " ciklusom"

2018. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Nem zavar be


2-t vegyél..

Ha negatív és nem jön meg ismételj 2 nap múlva..


És reggel első pisiből csináld

2018. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ha akarsz csinálj ma is.. De biztosabb a reggel
2018. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Nyugi! Mikor szokott megjönni? Ha beveszed az utolsó szemet,rá hány napra? Mert nekem miután beveszem az utolsó szemet, rá 4.nap reggelén jön meg. Tehát kedden reggel. Neked hogy szokott lenni?

Amugy ha rendesen szeded, szerintem nincs okod aggódni!

2018. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!