Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyász ultrahanggal...

A nőgyógyász ultrahanggal hány nap után látja, hogyha terhes vagyok? Az ultrahangon is minimum 10 nap - közösülést követően - mire látszik a terhesség?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Min 3 hét a szex után!

Szóval összesen az 5. héten kb..ritkán előbb is, de vissza szokták rendelni a mamit.

2008. nov. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azaz a terhességi teszt hamarabb kimutatja, mint ahogy a nőgyógyász az ultrahangon láthatja??
2008. nov. 4. 09:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ez így van, a teszt korábban kimutatja, mint ahogy a doki látja.

ÜDv.

2008. nov. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így ahogy írod. Sőt: teljesen friss saját tapasztalat 7 hetes terhes vagyok, tegnap voltam a dokimnál először, mert nem akartam elsietni a dolgot. Megnézett UH-gal, és közölte, hogy a petezsákot látja, szép, szabályos, de embriótelep nem látszik egyértelműen. Ma reggelre berendelt hüvelyi uh.-ra - végigsírtam az éjszakát- és csak ott látszott már a 8 mm-es élő kisbabánk! Szóval szerintem, ha csak nincs nagyon jó UH-ja a dokidnak, ne siesd el, senkinek nem kívánom, amit átéltem. Az 5. héten többnyire csak petezsákot látnak bármilyen spéci UH-gal, azt leghamarabb a hatodik-hetedik héttől látja, hogy élő-e az embrió.
2008. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!