Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem látom egyáltalán valószínű...

Nem látom egyáltalán valószínűnek, de szerintetek lehetek terhes? Nagyon bőven lent.

Figyelt kérdés
Augusztus 4-én voltam együtt a párommal, óvszerre védekeztünk viszont amikor kihúzta a fele lecsúszott, de ő ekkor még nem ejakulált. Ez után az eset után megjött a menstruációm 4 napos késéssel, rendesen végig is tartott mind a 7 napon át amíg nálam szokott. Nem barnázás volt, rendes, egészséges menstruálás.(Azt tudni kell, hogy a júliusi menstruációm is késett 3 vagy 4 napot és el is terveztem akkor hogy megfigyelem az elkövetkezendő pár hónapot, hogy mennyit fog késni, mert jellemző volt a minimum 3 napos késés, szóval hosszabbal a ciklusaim mint ahogy én azt az alkalmazásban beállítottam) Au augusztusi menstruációm óta nem feküdtem le a párommal. Ebben a hónapban az alkalmazás szerint már 9 napja meg kellett volna jönnie, viszont még most is késik. A késés utáni hatodik napon megcsináltam 2db X-epil tesztet délután 4órakor és mind a kettő egyértelmű negatív. A mellem egyáltalán nem feszül, viszont pattanásosodtam. Nem tudom mitől lehet ez a sok késés, soha nem fordult még ilyen elő velem. Nektek mi a véleményetek? Előre is köszönöm ha egyáltalán elolvastátok.

2018. szept. 16. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, mástól is késhet.
2018. szept. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy az alkalmazásban nem jegyezted fel a késéseket, és a késések nélkül kellett volna 9 nappal ezelőtt megjönnie? Csak egy ötlet. 😊
2018. szept. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az alkalmazásba mindig azt a dátumot rögzítem amikor megjött. Nem tudom mitől késik. Aggasztó, ennyit még soha nem késett.
2018. szept. 16. 08:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, ez egész biztos.:) Viszont válassz egy másik alkalmazást. Nekem olyan van, ami ugyan figyelmeztet, hogy meg kellene jönnie, de ha késik és átállítom, akkor kapásból átszámolja nekem a következő ciklust is.
2018. szept. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hormonvizsgàlat nem àrtana..talàn pont ettölvan a rendszertelen ciklusod... De biztosan nem vagy terhes.
2020. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!