Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 án volt ovum ez biztos és...

2 án volt ovum ez biztos és többször is együtt voltunk az nap. Ma első pisiből negatív lett a facelle tesztem 18 án nem várom. Már ki mutatta volna ha terhes lennék ügye?

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2018. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

voltam már terhes a 10 dpo már jól látható pozitív volt minden tesztem.sajnos elvetéltem akkor.

mire érted hogy nem feltétlenül.

2018. szept. 15. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség első jele, hogy elmarad a mestruáció. Előtte teljesen felesleges tesztelgetni. Főleg mert a terhességek fele kémiai terhesség, testelsz a menstruáció m előtt pozitívat, örülsz, aztán nagy koppanás amikor ugyanúgy megjön, mert kémiai terhesség volt. Ennek mi értelme?
2018. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb. egy hét múlva esedékes a teszt.
2018. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Miért pont egy hét múlva. Én is ugyanebben a cipőben vagyok, a dátum is stimmel. De ha 2.-án volt peteérés, kb 7-14 nap a beágyazódás, akkor az már eltelt nem? Akkor miért egy hét múlva? Csak azért kérdezem mert én egyenlőre negatívat teszteltem és már arra gondoltam hogy feladom nem tesztelek többet, de mivel fontos tudnom ha mégis van baba így akkor lehet 1 hét múlva tesztelek megegyet.
2018. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Számomra azért tűnik logikusnak a min. egy hét, mert akkor már késni fog. Ennyi a magyarázat.
2018. szept. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg jott.sajna
2018. szept. 18. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!