Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-7 hetesen akartam orvoshoz...

6-7 hetesen akartam orvoshoz menni, de ma elkezdett barnás folyásom lenni. Orvos tud rá gyógyszert írni/adni ha ma bemegyek a korházba?

Figyelt kérdés

50 kmre van a korház. 17kor ér a férjem,betudnék menni,a kérdés hogy adnának-e gyógyszert?

Most elvileg 4 hetes 3 napos vagyok. Elvileg.


2018. szept. 16. 15:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
4 hetes 3 napos, az azt jelenti, hogy 3 napja késik a menzeszed. Nem lehet, hogy egyszerűen csak megjött? Amúgy menjél be, vidd a pozitív tesztet ha van.
2018. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen attól félek pont,hogy megjön,bár nem szokott barnával indulni. 4 nagyon pozitív tesztem van. Utolsó már erősebb a kontrollnál.

2.5 éve próbálkozunk,egyáltalán nem akarom,h elmenjen. Csak érdekel h fognak-e/tudnak-e gyógyszert adni.


Telefonban leráztak,aztmondták h hnap keressek fel egy nőgyógyászt.

2018. szept. 16. 15:19
 3/18 anonim ***** válasza:
29%

Kedves első,igazán kár volt hozzászólást írnod!


Kérdező! Szerintem orvosa válogatja! Én biztos hogy kaptam gyógyszert,meg receptet is,majdnem 5 hetes voltam mikor nem barnázni,hanem vérezni kezdtem. Csak pozitív tesztem volt,de én egy kedves orvost fogtam ki. Mindenképpen menj be és mond el mi a gond.

2018. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

Velem 2x is megtörtént ez :( Mindkétszer korai vetélés volt. Az elsőnél 4+0, a másodiknál 5+3 hetesen. Mivel nem volt a saját dokim, ügyeletre mentem, de bunkók voltak, senkit nem érdekelt, közölték, hogy vetélek, és jöjjek vissza, ha normál mensinél erősebben vérzek vagy görcsölök, aztán csókolom :(

Mondjuk nekem nem csak barna folyás volt, hanem véreztem is rendesen, csak barna folyással indult, és még azzal mentem be azonnal... Estére már vér volt, amúgy sem tudtak volna vele mit kezdeni sajnos...

2018. szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem vetélés,maximum kémiai terhesség.
2018. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
3-as az azért durva, hogy gyakorlatilag ugyanazt válaszoltuk, de az enyém nem hasznos, hát jó :)
2018. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
En biztosan bemennek, mar csak a mehenkivuli kizarasa miatz
2018. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem a 6. héten volt ugyanez. Előtte pár nappal látott nőgyógyász, mivel pozitívat teszteltem. Első terhességem volt, így rögtön mentem a nőgyógyászhoz, aki 4-5 hetes terhességet állapított akkor meg, petezsákot látott és visszahívott egy 2 héttel későbbi időpontra. Aztán pár nappal később görcsölni és barnázni kezdtem. Bementünk a kórházba, megvizsgáltak, 3 napig bent tartottak, kaptam hormonpótlást. 8 éves, egészséges a kisfiam.

Szóval én a helyedben indulnék a kórházba!

2018. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Épp emiatt fekszem bent, reggel jöttem. Az orvos megvizsgált, nem nagyon mondott semmit, teszt pozitív, szurit kaptam. Reggel ultrahang, annak függvényében nézzük a továbbiakat. Ha görcsölök, vagy erősödik a vérzés akkor nem tudnak mit tenni. A műtéti beleegyezést aláíratták azért, ha szükséges lenne...

Szorítsunk, hogy nem.

Neked is nagyon szorítok!

2018. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is kemiai terhesseg lehet.

Amugy sokszor tunnek a dokik erzeketlennek, de lassuk be ilyen esetekben szinte teljesen tehetetlenek es ezt ugy mondom aki mar 3szor vetelt elso trimeszterben plusz volt egy kemiaim is.

Mi toluk varjuk a megvalltast es a remenyt, de ez nem igy mukodik. Lefutattnak nehany tesztet, megnezznek uh-n es ennel tobbet nem tehetnek, max ha a tesztek kimutatnak valami elteres akkor irnak fel gyogyszeres kezelest, agynyugalmat, stb

Itt a gyk-n istenitik a progi potlast barnazas eseten, de ez is hulyeseg nagyon sok esetben. En is barnaztam 2 terhessegnel es a progiszintel semmi gond nem volt. Sot teljesen egeszsegesek vagyunk a ferjemmel, amit csak lehet megcsinaltunk, vizsgalatok, stb es megis elveszitem a terhessegeket. Mostmar nem dolgozom es ugy probalkozzunk, (stresszes volt a munkahelyem) a ferjem tanacsolta hogy probaljuk meg igy hatha sikerul.

Menj be a korhazba kedves kerdezo es remelem csak jo hireket kapsz. Drukkolok nektek!

2018. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!