Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előrèbb tudom hozni valahogy...

Előrèbb tudom hozni valahogy az ovulàciòmat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A pàrom elutazik ès jòval a peteèrèsem előtt :( kètszer tudtunk együtt lenni kèt egymàst követő nap. Ma ès tegnap (15.16.) A peteèrèsem viszont 22.èn lesz.(A naptar szerint)32 naposak a ciklusaim. A kèrdèsem hogy van e valami praktika vagy trükk amivel előrèbb lehetne tolni a peteèrèst. Valami torna,vagy vitamin vagy tea? Ès egyèbkènt ha nincs ilyen akkor mèg ìgy is sikeres lehet ez a hònapunk?

2018. szept. 17. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Vitamin tea ?

Ezt komolyan kerdezed ?

2018. szept. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. Anyira, mint ahogy a hajadnak megmondod, hogy holnapra legyen két centivel hosszab...
2018. szept. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ùristen, hàt ne is haragudjatok de ha nemtudtok normàlisan hozzàszolni valamihez akkor inkàbb ne ìrjatok....igen èn egyèbkènt olvastam valami màlna levelet vagy mit ami többeknèl bevàlt. De èn külföldön vagyok ès nemigazàn hinnèm hogy ehez hozzà tudok jutni. Gondoltam van valami ami serkentheti az ovulàciòt,ahogy talàn egy jò szex is ràsegìthet? Nemtudom. Ezèrt kèrdeztem mert ugye ez az oldal erre van. Nemtudja senki hogy ki kicsoda ès gàtlàsokat eldobla lehet irogatni olyan dolgokat amit lehet egy patikàban az ember nem kèrdez....de itt mèrt ne lehetne? Mind1... nem pontozlak le egyèbkènt de borzalom hogy mennyi rossz indulatù ember van. Mièrt nem lehet segìteni a màsiknak?
2018. szept. 17. 02:16
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Kettes vagyok:

Akkor konkrétabban: nem, nem tudod.

A peteérés, ahogy a szóban is bemne van: ÉRÉS

Ez egy folyamat, aminek a végén megreped a tüsző. Egy-egy nappal előbb bekövetkezhet erős hormonhatásra (pl orgazmus), de egy héttel előbb nem fog bekövetkezni.

Ha az előző ciklusodban szabályos időben volt peteérésed, akkor erre nincs esély. Ha akkor valami miatt nem repedt meg a tüsző, (anovulációs ciklusod volt), akkor minimális esélyed van rá, hogs teherbe estél...

2018. szept. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne is haragudj de ilyen kérdésre milyen választ vársz? Hogy lehet ennyire ostobaságot kérdezni, ennyire nem lehetsz sötét!!
2018. szept. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát látom már válaszoltak, de hogy valaki kedves is legyen...


Mibőp számoltad ki a varható ovulációdat? Az a 14. nap vagy méred a hődet és ebből tudod mikorra várható? Ha az első akkkor semmit nem jelent, mi az első gxereket ovu előtt 3 nappal hoztuk össze a 17. nap, a másodikat pedig 24. napi ovulációval. Szóval az sem kizárt hogy előbb lesz. Legyetek együtt, vagy bejön vagy nem. De ha nem ért meg a pete szinte kizárt hogy kilökődne.

2018. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inofolic al lehet h előrébb tudod hozni de ahhoz több hónap kell, a cickafark lehet hatásosabb!
2018. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!