Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki így? Januárban...

Volt már valaki így? Januárban sajnos kémiai terhességem volt, az orvos szerint nyugodtan próbálkozhatunk tovább, és az ultrahangon látott is tüszőt. Azóta (02. 06) LH teszttel nézem az ovulációmat, de még nem mutatott pozitívat.

Figyelt kérdés
A bal petefészkemnél enyhe fájdalmat érzek már 2. napja, és a nyákom is nyúlós.Előző hónapban 2 napig szép erős volt mind a 2 csíkom, de ebben a hónapban eddig csak halványabb volt.Akinek már volt kémiai terhessége mit tapasztalt? volt egyből utána ugyanúgy ovuláció?

2017. febr. 24. 17:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
en sem sajnos nem tudom mikor lesz pem , mert nem ovu teszteltem :) de probalkozunk mi is tovabb , lesz ami lesz :) hihi , de remelem hogy megint sikerul a baba is :) hany hetesen veszitetttel ?
2017. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én is nagyon remélem hogy összejön. 5 hetes voltam.

Drukkolok Neked!

2017. febr. 24. 17:53
 3/17 anonim ***** válasza:
en is annyi voltam :...
2017. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mikorra varhato a menszesz ?
2017. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Elvileg Március 10-re nem várom. Te?
2017. febr. 24. 18:16
 6/17 anonim ***** válasza:
hat kb en is , ugy max 15 re ! rendesen ha nem maradtam volna terhesen akkor marcius 4 re !
2017. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor egy cipőben járunk. Kiváncsi vagyok, hogy hogy alakul, bár kicsit aggaszt, hogy nem erősödik az LH tesztem, miközben meg vannak ovus tüneteim..
2017. febr. 24. 18:21
 8/17 anonim ***** válasza:
egy hete mult el a verzesem .. szoval innen meg 3 het mulva mire megjon a menszesz ? ... nem tudom mikor jon meg , de probalkozunk tovabb , nem varok , lelkileg felkeszultem... te?
2017. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ja es en meg nem vettem ovu tesztet
2017. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nekem decemberben volt 5 hetesen sajnos spontán vetélésem mi a januárt ki hagytuk és most próbálkoztunk újra először. Én március 4-re nem várom. Nekem volt ovulációm már januárban ebben a hónapban pedig be is bizonyosodott, mert LH teszteltem én is 3 napig és a 2. és 3. napon is 2 csíkom volt akkor próbálkoztunk is. :) előtte is utána is azokon a napokon is hát majd kiderül. :) Drukkolok nektek is! :)))
2017. febr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!