Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell tesztelnem, hogy...

Mikor kell tesztelnem, hogy eros legyen a masodik csik?

Figyelt kérdés

Pentek reggel teszteltem egy halvany pozitivat, egy ervenytelent vasarnap reggel es hetfon egy picivel erosebbet, de messze nem olyan, mint a kontrollcsik.

Mikor ismeteljem meg, hogy 100% biztos legyen?


2018. szept. 18. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Miért akarod, hogy olyan legyen, mint a kontrollcsík? A tájékoztatókban is le van írva, hogy nem kell olyan erősnek lennie, mint a kontrollcsík, a halvány is terhességet jelent. De amúgy nyilván napról napra erősödik.. 1 hét múlva már biztos nagyon erős lesz..
2018. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Van olyan teszt ami sosem lesz ugyanolyan erős, mint a kontrollcscík
2018. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt extra halvany csikocskakrol beszelek, szinte alig latszik. Amig nem latok egy jol kiveheto csikot, el se hiszem
2018. szept. 18. 18:33
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
2 naponta duplázódik a szervezetben a HCG.
2018. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
A halvány is biztosan terhességet jelez, és nem kell, hogy ugyanolyan erős legyen, mint a kontrollcsík nem ettől függ, hogy egészséges-e vagy az lesz a terhesség. De minimum 2-3 naponta érdemes csak tesztelni, ugyanolyan időpontban (azaz ugyanannyi nem-pisilés és nem-ivás után), ugyanolyan márkával, hogy egyértelműen lásd, hogy erősödik-e. Természetesen minél többet vársz, annál erősebbnek kell lennie, de nem feltétlenül lesz egyszer is ugyanolyan erős, mint a kontroll.
2018. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mensi elott 2nappal halvány pozitívat teszteltem , aztan mensi napján is még halovány volt , nagyjából az esedékes mensitől számolva másfél hét volt amikor már erősebb is volt mint a kontroll csík:)

Amúgy en azert csináltam több tesztet mert jo volt látni ahogy erősödik a kis csík ❤️

Gratulálok neked a babához !

2018. szept. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Nálam meg az egyik gyereknél 2 nap késésnél már leugrott a csík. A másiknál szintén pár nap késés után 2naponta ellőttem, mert olyan halvány volt és bár a negyedik tesztnél (azaz több mint egy hét késésnél) már egyáltalán nem kellett hunyorítanom, de jóval halványabb maradt, mint a kontroll. Ennek ellenére ő is szépen kapaszkodott és nem volt vele sem semmi gond.
2018. szept. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!