Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti láttok rajta második...

Ti láttok rajta második csíkot? Holnap reggelre erősödni fog, érdemes akkor tesztelnem?

Figyelt kérdés

Történetem: januárban hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta 2x jött meg, egyszer 1 hét, majd 2 hét késéssel. Utoljára április 7-10ig volt meg, de elég fura volt (kevés, 3 napig tartott, és barnás volt leginkább). Ma reggel poénból ellőttem egy tesztet, nem figyeltem rá, elmentem dolgozni. Délután párom hívott, hogy "látom csináltál tesztet". Mondom igen, egy csík? Elkezdi, nem, kettő. Totál elképedtem, kifaggattam, hogy hol van a csík pontosan, hogy néz ki, milyen a színe. Azt mondta, ugyanolyan, mint a másik, csak sokkal halványabb, de rózsaszín az is. Nagyon nézni kell, de neki rögtön feltűnt, ahogy rápillantott. Hazajöttem, és tényleg. Képen nem tudom mennyire adja vissza, reggel csinálok egyet ismét, de olyan izgatottak vagyunk. :) Én látom a képen is, de lehet csak azért, mert tudom hol kell nézni, de ti mit gondoltok?


[link]

[link]


2014. ápr. 25. 22:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

nagyon halvány, talán csak szellemcsík

mindenképp tesztelj reggel első vizeletből

2014. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Vasnap reggelig várj, a hcg 2naponta duplázódik. Egyébként gratula :) 31hetes kismama
2014. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ket csikos. :) De a holnap reggeli tobbet fog mondani, de meg latvanyosabb, ha inkabb 2-3 nap mulva tesztelsz ujra.
2014. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Reggel tesztelj újra és várd meg. Nálam is volt időntúli pozi múlt hónapban. Azóta nem teszteltem :-D Drukkolok!
2014. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Én is először szellemcsíkra gondoltam, de nem szürke, hanem rózsaszín. És mindig azt olvasom, hogy a szellemcsík meg száradási csík az szürke szokott lenni. Ez meg rendesen rózsaszín, csak jó halvány.


Jaj, nagyon izgulok. :) Egyébként az motivált, hogy teszteljek, hogy olyan fura a mellbimbóm már egy ideje. Feltűnt pár napja. Olyan nagy lett a bimbóudvarom. Meg étvágytalan vagyok. Nem tudom, van-e összefüggés, de majd kiderül. :) Remélem igen!

2014. ápr. 25. 22:27
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem halvány pozitív! Tesztelj még és írj:-))))
2014. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én is látok második csíkot halványan, de ahogy számolgattam most vagy középidőben az utolsó vérzésed óta. Biztosan hallottál már arról, hogy sokan "jóstesztnek" használjàk az ovutesztet mivel a HCG és az LH molekulárisan hasonlóak, így keresztreakció léphet fel. Szóval lehet az is, hogy az LH hormonra reagált. Drukkolok persze hogy inkább baba legyen a dologban!
2014. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hát, fogalmam sincs, mikor volt ovum, mert a fogamzásgátló miatt össze-vissza jön meg. Meg nem is tudom, hogy ez a vérzés is normális volt-e, vagy már akkor bezavarhatott egy ovu esetleg. Nem tudom, mindenesetre fura. :) Mindenképp jelentkezni fogok! :)

2014. ápr. 25. 22:43
 9/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen vaterás teszttel szoktam tesztelgetni, de nekem mindig ilyen. :/ Hogy van ott valami, de végül mindig megjön. :(


Szóval ne hari, de szerintem ez negatív, de remélem nincs igazam, tényleg!


Majd írj, hogy mik a fejlemények! :)

2014. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
én várom a reggeli pozi teszted:)
2014. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!