Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap délutan csináltam egy...

Tegnap délutan csináltam egy tesztet ami halvany pozitiv lett, es ma is csinaltam egyet az is ugyanolyan halvany pozi lett. Ugye normalis?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális.

Sőt, nekem ugyanazzal a fajta teszttel, a következő nap reggel végzett tesztem halványabb volt, mint az előző napi délutáni. Ettől függetlenül már 6 éves a gyerkőc.:)

2016. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez volt mint az első hozzászólónál... Délutáni teszt halványan de láthatóan pozitív volt... Másnap csináltam a reggeli első vizeletből ahogy kell és halványabb lett :) nem tudom mitől függ de hogy van ilyen az tuti :)

37hkm

2016. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) Es az is normalis hogy nincs semmilyen tunetem még csak a melleim szurnak neha? Holnap lenne a mensi :)
2016. szept. 2. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor, mint ahol most te tartasz, még ennyi tünetem sem volt!:)
2016. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!