Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van közötte pozitív?

Szerintetek van közötte pozitív?

Figyelt kérdés

A kepet nem szerkesztettem.


[link]


2018. szept. 20. 12:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az utolson mintha
2018. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Az utolson elèg halványan mintha lenne 2. Csik

De holnap tesztej ujbbol és lèci azt is tedd ide 😃

2018. szept. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsòn szerintem is. Drukkolok 🍀
2018. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az utolsó mintha...kutya szájából lett volna kihúzva. De semmiképp nem pozi egyik sem.
2018. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!!!

Valóban viseltesebb, mert a taskamban van eldugva. (Mert ha egyszer összejön a baba akkor meglepetésnek szánom)

Valószínűleg kicsit többet nézegettem ezáltal többet vettem elő a taskambol!


Remelem ha neked is lesz valamilyen kérdésed valamivel kapcsolatban és ki is posztolod ide akkor ugyanilyen stílusban válaszolnak Neked! És nem azzal van problémám hogy azt írtad negatív, mert azt mások is írtak és teljesen elfogadom. És pozitívan értékelem őket!


A te stílusod pedig ....

2018. szept. 20. 17:12
 16/20 anonim ***** válasza:
Kinagyitottam, az utolsón sem látok csikot, ami annak tűnik, azon nagyban látszik, hogy árnyék. Pont mivel kicsit viseltesebb, mint a többi, ezért nagyon enyhén meghajolt és az árnyékot vet.
2018. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint az én szemem káprázik. Én a legfelsőn, a kék pálcikáson tisztán látom a 2. Csíkot.

Ennél mások sokkal halványabbakat is észre szoktak venni. Mit látok rosszul? Az nem terhességi teszt?

2018. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de full negatív az összes. :( Az elsőn lévő csík az nem a reagens helye, amit egyesek látni vélnek, hanem a teszt illesztése, ragasztása, az enyém is ugyanilyen volt, mellette látszik a nagyon halvány pozitív, hogy hol kéne lennie:

[link]

A harmadik szintén negatív, vagy az árnyék látható vagy egy kicsit elázott, de semmiképp sem pozitívat mutat, a reagens nincs ilyen közel a kontroll csíkhoz, tuti, mert ilyen tesztet is használtam.

2018. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Ma reggel csináltam egy utolsó tesztet.

Az az igazság h élőben tényleg látszik rajta valami(az alsón) de mint sokan írtak tévesen, vagy szaradasi vagy stb.


A ma reggeli totál negatív.


Ennek már most hiszek. Csak akkor jönne meg és kezdhetnenk a köv. hónapot! 😊

2018. szept. 21. 06:34
 20/20 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok neked😃
2018. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!