Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma reggel vettem be egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel vettem be egy esemény utáni tablettát. Szeretnék visszaszokni a fogamzásgátló szedésére. Mikor kezdhetem el?

Figyelt kérdés

Tegnap este lefeküdtem valakivel és kihúzta, én viszont nem akartam kockáztatni és vettem esemény utánit. (neki azt mondtam, hogy szedek tablettát, mert már nagyon belelendültünk és ittasak is voltunk sajnos...)

Viszont úgy tűnik ez a dolog folytatódni fog és szeretnék visszaállni a fogamzásgátlóra. Mikortól kezdhetem? Azelőtt Yasminelle-t szedtem, még van is itthon belőle 1 hónapra való adag.


2018. aug. 21. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti várnék pár hónapot, hogy a szervezetem regenerálódni tudjon a nagy adag hormon után... :/
2018. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell várnod a menstruációdat,de az nem az lesz,ami tabletta után jön.
2018. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!