Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-7-8. dpo-n pozitív LH...

6-7-8. dpo-n pozitív LH teszt? Mitől?

Figyelt kérdés
A ciklusom első napja szeptember 3. volt, a menzeszem 7 napig tartott (mint általában, mióta abbahagytam a gyógyszert), a ciklusom 27-29 napos szokott lenni. Az ovulációm szeptember 13-án volt (teszteltem végig, úgyhogy teljesen biztos), szeptember 10.,12.,14.,15.,17.,19-én voltunk együtt a férjemmel. 5-6 napja folyamatosan fel vagyok puffadva, görcsölgetek,ezért kíváncsiságból "jósteszteltem". Sosem csináltam még ilyet, de 3 napja folyamatosan két csíkos, nem halványul, nem erősödik. Ma éjjel pedig arra keltem, hogy rettenetesen görcsölök, még menzesz előtt/közben sem szoktam ennyire. Nincs semmi más tünetem a terhességre, de ma éjjel nagyon megijedtem. Ciklus közben sose szoktam ilyeneket produkálni. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Érdemes lenne orvoshoz menni, vagy csak kinevetne? Előre köszönöm a válaszokat!

2018. szept. 21. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az időpontok tökéletesek voltak a babához.

Lehet beágyazódást éreztél. Az is időpontba vág, hisz 10-12nap míg beágyazódik. Szerintem korábban összejött nektek.

Holnap-holnapután tesztelj egyett, aztán 2 naponta míg nem jön meg vagy nem lesz pozitív.

Naponta felesleges 2 nap míg duplázódik a hcg hormon.


Sok sikert ahhoz, amit szeretnétek.

2018. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Ma reggelre kevés, élénkpiros vér távozott belőlem, holott a menstruációt csak szombat-vasárnapra nem várom. Nagyon bizakodok. A jóstesztelgetést akkor abba is hagytam, nagyon sok hülyeséget olvastam, így nem akartam hiú ábrándokba verni magam.
2018. szept. 24. 09:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Még ma is vérzek, úgyhogy ez egy héttel hamarabb érkező menstruáció lett... :(
2018. szept. 25. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

De ne feledd, új hónap új esély. Csak ne görcsössen akarjátok.


Sok sikert a későbbiekben! 😊

2018. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Reméljük nagyon, hogy mihamarabb sikerülni fog! :)
2018. szept. 26. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!