Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Én (lány) 18,barátom (fiú) 18.


Elkapott minket a hév és a pénisze felment bennem kb három centire.Mielőtt elélvezett volna kivette és kiverte,mindig megérzi mielőtt elélvez így csak én élveztem el mikor bennem volt.


Ez előtt csináltuk még egyszer és ugyanigy kivette en pedig elelveztem mikor bennem volt és utána is kiverte magának.A kettő között ő nem ment el wcre es nem is mosakodott en viszont mosakodtam a második után és pisiltem mindegyik után,az utolsónál kb 3 percel az aktus után



2018. szept. 22. 17:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy,remélem te is ilyen választ kapsz majd ha komoly választ várnál
2018. szept. 22. 17:12
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem h terhes vagy
2018. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Igen, lehetsz terhes. Mert a túrós farkából lehet, hogy az előváladék belés kenődött.


Az, hogy kiverte a faxát, már nem tartozik a tárgyhoz, az ilyen b_zis részleteket tartsd meg magadnak.

2018. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Lekváros volt


De ha egyszer elvileg kb. 3 centimeterre van a szuzhartya a lyukba, es a penisze 1,5-2cm volt bennt akkor is?

2018. szept. 22. 17:22
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne ijesztgessétek szegény! Ha csak 3 centire tolta be a srác, lényegében kizárt a terhesség, főleg ha a kérdező pisilt is utána. És ez ugyanúgy érvényes héven, trolin, vécében, bárhol.
2018. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Te fogyatékos vagy?


Mi köze ennek a szűzhártyához? 🤣


Ha a pinádba rakta a faxát, és a köcsög állt rendesen mint az oszlop, akkor simán előfordulhatott, hogy az előváladékot elkente benned.


Te nem tanultál semmiz biológiaból? Ha a kanod után g_cis kézzel nyúlsz a pinádhoz, attól is teherbe eshetsz.


Két fogyatékos vagytok és még szaporodtok is.😢

2018. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem az,hogy zacskóba kéne még szarni nektek és azt szopogatni nem szexelni.Egyébként lehetsz terhes.
2018. szept. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

8-asnál a pont. Szerintem ezzel zárhatjuk is a topicot.


OFF

2018. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz terhes!!! Te nagyon okos!! Védekezni luxus ,vagy mi??! Ha hülye vagy a szexhez minek csinálod??!! Tan nem világosítottak fel!!?
2018. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván lehetsz terhes,és ezzel te is tisztában vagy,különben nem írtad volna ki a kérdést.

Sok eszed lehet,ha megengeded,hogy a spermás farkát betegye neked a barátod.

2018. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!