Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Én (lány) 18,barátom (fiú) 18.


Elkapott minket a hév és a pénisze felment bennem kb három centire.Mielőtt elélvezett volna kivette és kiverte,mindig megérzi mielőtt elélvez így csak én élveztem el mikor bennem volt.


Ez előtt csináltuk még egyszer és ugyanigy kivette en pedig elelveztem mikor bennem volt és utána is kiverte magának.A kettő között ő nem ment el wcre es nem is mosakodott en viszont mosakodtam a második után és pisiltem mindegyik után,az utolsónál kb 3 percel az aktus után



2018. szept. 22. 17:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval csak 3 cm-es dugta be, és te ettől 2x elélveztél. Hihető sztori...

Egyébként nyilván lehetsz terhes, hiszen védekezés nélkül bedugta a farkát, ami ráadásul spermás volt.

2018. szept. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehetsz...
2018. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nemár..lemérted h pont 3 cm-el volt benned? amúgy meg elég éretlen vagy,szerintem hanyagold a szexet. Remélem azt vágod h ok nem ment el benned,de előváladéktól is teherbe lehet esni
2018. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok terhes

igen lemertem

koszcsa

2018. okt. 19. 15:58
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hálistennek egy hülyével kevesebb lesz!
2018. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!