Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem vàrja október 1 körül?

Ki nem vàrja október 1 körül?

Figyelt kérdés
6. Dpon vagyok! Már január óta probalkozunk. Ami fura h nem fàj a mellem (pedig mindig szokott) viszont a nyàkom nem a szokásos vizes hanem kremes/ragacsos!

2018. szept. 24. 16:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

A nyák állaga olyan mint egy “hullamvasút” amint vége a menstruációnak nincsen nyák, aztán elsőnek ilyen ragacsos fehéresből indulunk ki aztán kezd ovuláció környéke fele egyre vizesebb folyósabb lenni, majd amikor megtörtént a tüszőrepedés újra krémesebb fehéres ragacsosabb lesz majd eltűnik ekkor tapasztalod újra a “szárazsàgot”.

Minél vizesebb folyósabb a nyák annál termékenyebb vagy, ez televan vitaminnal, ásványianyagokkal ami táplálja a spermiumokat és segíti a feljutásban is.

A női testben nincs olyan hogy ekkor ennek kell történnie, mindig változok minden. Drukkolok nektek, ne görcsölj rá a témára próbálj kikapcsolódni valamivel és majd ha késik a nemvárt napján akkor gondolni a babára! :) Szép napot remélem segíthettem!

2018. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
18%
Én nem várom sose, mert a menstruáció szar. De nőnek születtem, sajnos pár évtizedig el kell viselnem sajnos.
2018. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
55%

Én :) október 1 vagy 2. Nem tudom hogy 6. Vagy 7. Dpo mert fogalmam sincs melyik az első dpo és melyik a 0. Ciklus. Hu szerint 17-én volt az ovu.

semmi tünetet nem érzek.

Drukkolok mindenkinek :)


29/N

2018. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
56%

Én 5.-6. Körül nem várom.drukkolok mindenkinek :)


A.

2018. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
56%

Én!


26N

2018. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
55%

sziasztok. Èn 17-re nem vàrom, màsodik baba lenne.

30N

2018. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Nekem is 17-én volt pozi ovuteszt! Hő alapjàn másnap meg is repedt! Második babára gyúrunk de 2x voltam terhes csak az elsőt elveteltem. A nyàkkal köszi eléggé tisztában vagyok, mondhatni magas fokon űzöm;) meg a hőmerőzest is! És tényleg ilyenkor vizes tocsogos szokott lenni, most pedig nem az!
2018. szept. 24. 21:11
 8/37 anonim ***** válasza:
44%
Én kicsit kilógok, de én most 26.-ra nem várom. :D
2018. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
54%
Olyan jó a vizes tocsogos meg a krémes ragacsos nyakrol olvasni.
2018. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Október 9-re nem várom, már másfél éve próbálkozunk.

Tavaly ellőttem feleslegesen egy csomó tesztet, de már nem is veszek. A nemvárt előtt egy héttel elkezdem mérni a hőmet, és abból mindig tudom előre, amikor másnap várható.

2018. szept. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!