Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem vàrja október 1 körül?

Ki nem vàrja október 1 körül?

Figyelt kérdés
6. Dpon vagyok! Már január óta probalkozunk. Ami fura h nem fàj a mellem (pedig mindig szokott) viszont a nyàkom nem a szokásos vizes hanem kremes/ragacsos!

2018. szept. 24. 16:59
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
18-as,17-es voltam. 3 napja már elég szépen barnázok, és egyre inkább meg fog jönni érzésem van :( persze még reménykedek, de szerintem ebben a hónapban nem jött össze
2018. szept. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
egyébként a hőm egyre feljebb csúszik, és két napja émelygek, de az is lehet, hogy valami beetegség kerülget, nem akarom bebeszélni. magamnak, végül is ez volt az első próbálkozós hónapunk, túl szép lenne, ha elsőre összejönne
2018. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Sziasztok. A hőm az nekem is megy feljebb de meg csak a 4.dpo-n vagyok olyan kor az meg nem jelent semmit ugye?
2018. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
mindenki hömèrözik itt közületek?
2018. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Én nem, pedig egyre több sikeres teherbeesést olvasok ezzel kapcsolatban.
2018. szept. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
igen ezèrt is kèrdeztem.Èn sem, de ha ebbel a hònapban nem jön össze akkor elkezdem èn is😊
2018. szept. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Eleinte úgy voltam vele, hogy majd jön, ha akar. Nem sürgettük. De aztán amikor már hónapok óta nem sikerül (tudom, van aki évekig próbálkozik, minden elismerésem a tiétek), kicsit aggasztó. Az utóbbi időkben ráálltam az ovu tesztre, de így sem akar sikerülni. Szerdán megyek orvoshoz, remélem mond valami biztatót. Lehet kicsit jobban körbejárom ezt a hőmérős dolgot, hátha. Sok sikert nektek! :)
2018. szept. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
én csak ajánlani tudom! bár a peteérés időpontját csak utólag látod (méhnyaknyák vizsgálattal tudod belőni mikor kell akciózni) ennek ellenére rengeteg dolgot megtudsz a saját testedről! én így kezdtem el gyanakodni a progeszteron hiányra, jövő héten megyek vérvételre.
2018. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
23-as, szerintem 4. dpo-n még nem jelet semmit, de ez nem jelenti azt, hogy ne reménykedj! nagyon szurkolok neked! én 12 dpo-n vagyok, már nagyon izgulok! a hétvégére nem várom
2018. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Nekem még nem jött meg, a hőm még vonal felett van! Én ajánlom a hőgorbet mert még lehet tudni belőle hogy volt e ovu, illetve h a luteralis fazis megfelelő hosszú e a beagyazodas hoz! Min. 10 naposak kell lenni! A 10 alatti nem jó! Én most 11. Napon tartok, holnap kéne megjönni, remélem nem fog;)
2018. szept. 29. 07:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!