Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjött a menzeszem, akkor...

Ha megjött a menzeszem, akkor biztosan nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Hallottam olyan történeteket, hogy normálisan megjött hónapokig, és csak utána derült ki, hogy terhes az illető. Ez hogyan lehetséges?
2018. szept. 24. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Tesztet nem tudsz csinálni bakker??!
2018. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Igen, van ilyen hogy terhesség közben is van menstruáció. Én ismerek olyat is akinek végig meg volt, de ez nagyon ritka. Az viszont gyakori hogy az első pár hónapban megjön.
2018. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Normális menstruáció a terhesség alatt nincs. Kiürül a méh. Pecsételés, barnázás előfordulhat, de nyitott méhszájas vérzést vetélésnek nevezünk.
2018. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
3-as pedig van. Nekem is meg volt 3 hónapig és nem csak barnázás volt hanem rendesen, normálisan megjött. És nem vetéltem el.
2018. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Barátnőm is menstruált még az első hónapban.
2018. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem biztos hogy nem vagy az.
2018. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Azert ha rendesen verzel es nem 1-2 napig tart akkor ketlem hogy terhes vagy. Aki terhes annak max barnazasa van az is csak 1-2 napig. Rendes friss ver nem tavozhat terhesseg idejen mert az eleg nagy baj lenne. Nem veletlen hogy akinek pozitiv a tesztje erosebb verzes jelentkezese utan dokit keres fel mert az nem normalis!’ Legalabb is szerintem!!
2018. szept. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig normál menses nincs. Nem feltétlenül csak barnázás lehet, hanem akár piros vér is, de ez nem a méhből jön véralvadékkal. Ekkor válik le a nyálkahártya. Ha ebbe van beágyazódva a megtermékenyített petesejt, az kijön a többivel együtt.
2018. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18%
Agybeteg lehetsz maximum
2018. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!