Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miyen az ha valaki szaraz?

Miyen az ha valaki szaraz?

Figyelt kérdés
Eddig mensi elott mindigbo feher folyasom volt. 5nap mulva kellene megjonnie. De most ha csak felnyulom akkor is ilyen vizes olajos erzet lesz az ujjamon. Derekam faj . Meg szurkal a jobb petefeszkem neha. Tegnap este meg a hasamalja es az lenyilalt a nemiszervembe.. Tesztet csinaltam de negativ. Szerintetek?
2018. szept. 27. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Vizes folyásnál nekem mindig megjött 1-2 nap múlva.
2018. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Deeddig nekem mensi elott feher folyasom volt. Mehszajam fent van es puha alig erem el
2018. szept. 27. 16:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha terhességet tervezel ne nyúlkálj fel magadnak.

Sajnos nekem is az a tapasztalatom, hogy ha vizes a folyásom akkor megjön.Terhesen száraz voltam.Semmilyen folyásom nem volt.Nem vagyunk egyformák, de a vizes folyásról valami olyasmit olvastam, hogy a nyálkahártya ,,engedi" el a vizet és utána válik le a nyálkahártya.

A testünk sem óramű, néha egy-egy ciklus más mint a többi.

2018. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amikor szaraz voltal azt ugy erted hogy a bugyidon nem volt folt? Vagy hogy?
2018. szept. 27. 17:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Èn terhesen szàraz voltam. Az elején. Semmi folyás. Nem lett folt a bugyin.
2018. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen,mensi előtt mindig kötelező volt a tisztasági betét, hogy ne foltosodjon az alsóm.

De amúgy 5 napod van még ha pontosak a ciklusaid akkor változhat a folyásod is bármerre.

2018. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem sincs folt a bugyin.

Csak ha odanyulok akkor erzem.

Eddig mindig nagyon sok feher folyasom volt. Van hasszurkam is.

2018. szept. 27. 17:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem negyedikén nem kéne, hogy jöjjön, tegnap este a méhemből hüvelybe sugárzó erős szúrások voltak kb. 6-7 szer. Iszom a palástfüvet, mert rövid a luteálisom, hátha használ valamit. Reggelente egy 10 percig nagyon enyhe émelygést érzek és nem kívánom a kávét, pedig mindig azzal indult a nap, de ami furcsa :D fél éve nem dohányzom és egy hete nagyon kívánom :( ne tesztelj ilyen korán, mert ha mutat valamit és utána mégis megjön az nagyon rossz lesz. A legtöbb vetélésről nem is tudnak a nők, így csak az van, hogy na megjött és kész. Minden jót! Szurkolok!
2018. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem voltam száraz terhesen. Ugyanúgy jött a fehér folyás, sőt kicsit több, mint normál esetben.
2018. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!