Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Luteàlis fàzisban utalhat...

Luteàlis fàzisban utalhat valami a babàra? Nyàk vagy szàrazsàg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A luteàlis fazisban mi utalhat arra hogy babàsak leszünk/vagyunk? Nyàk kizàrhatja az esetleges sikeres megtermèkenyìtèst? Esetleg szàrazsàgot kène tapasztalnom? 4.dpo-n vagyok ès elèg kb ovu òta egyik nap semmi màsik nap nyàk,nemtudom mire vèljem,kezdem feladni mert nemtudom mit jelent,vagy hogy egyàltalàn jelent e valamit vagy mèg korai bàrmire is gyanakodnom?

#baba #Luteàlisfàzis
2018. szept. 27. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit. 2 gyerekem van de a nemvárt előtt egy apró gyanút se fogtam, semmi jel nem volt. Nemvárt napján volt már 1-2 furcsaság. A szárazságot átváltotta a folyás mint mindig (mindjárt megjön érzés mellett) viszont nem jött meg. És a hasmenés is elmaradt. Ezen kívül még 1 hétig voltam tünet-panaszmentes, aztán jött az álomkór. Szóval ilyen korán semmi jel nem volt. De nem is lehetne, 4. dpon még a beágyazódás se kezdődött meg.


Apropó nyák, nekem minden ciklusban úgy van, hogy jelentkezik nyák majd 3-4 napig semmi, aztán megint nyák. Peteérés nálam inkább az utóbbi esetben van, mert néha még az utolsó naphoz képest is 16 napra jön meg.

2018. szept. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm szèpen a vàlaszod nagyon aranyos vagy ès megnyugtatò :) tehàt akkor ha jòl èrtelmezlek akkor az hogy nekem mondjuk a 2.ès 4.dpo- n vagy nyàkom az nem zàrhatja ki mèg majd a babàt?
2018. szept. 28. 00:39
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Teherbe csak a 10-14. Dpo-n esel, amikor beágyazódik. A megtermékenyítés tényétől még nem vagy fizikailag terhes, csak vándorol egy osztódó sejt tőled függetlenül. SEMMILYEN tünet nem számít a mezesz késés ideje előtt, de ezt biztis olvastad már sokszor. Tényleg így van, el kell fogadni, hogy a pozitív teszt előtt nincsenek megbízható "jósjelek".
2018. szept. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Szia! Nekem most lett vasárnap pozi a tesztem, mensi előtt egy nappal már teszteltem, nem hiába!

Tüneteim voltak:

-először az ovu után kb egy héttel SZÚRT a mellbimbóm. (nem fájt, pedig nekem a fájdalom mindig jelzi a mensit.)

-mensi előtt 3-4 nappal kb elkezdett fehéres-vizes nyák folyni belőlem (először azt hittem, hogy megjött előbb.

-mensi előtt pár nappal szédelegtem, fáradt és gyenge voltam eléggé.


Remélem,segítettem :) a folyás egyáltalán nem baj!!!

2018. szept. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat :) igem tudom hogy mèg nem kène semmi fèle jel legyen csak esetleg gondoltam hogy ilyenkor talàn jelezhez bàrmit is a mèhnyaknyàkunk,de akkor nem :) egyèbkènt amit nagyon furcsàltam ès nemtudok hova tenni az hogy egyik nap talàn ovu utàn 1 2 nappal de nemtudom pomtosan megmomdani mert nem emlèkszem. Volt egyetlen csepp vèr a bugyimon de mèg korainak talàltam ès nem foglalkoztam vele,azt gondoltam biztos előző mensim kezdete volt ès nem jött ki a mosàsban ....de aztàn tegnap kimostam ès kijött. Bocsi ha undi voltam :)
2018. szept. 28. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!