Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6. dpo leesett hő? Mit jelent...

6. dpo leesett hő? Mit jelent szerintetek? Fèlek ez a hònap sem fog sikerülni.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 6.dpo leesett hő jelent valamit? Minden reggel mèrem de nem ugyan abban az időben,mert nemtudom mindin pontosan akkor mèrni. Tegnap 97.4F volt ma meg leesett 96.3F. Jelenthet ez bàrmit is ìgy hogy nem minden nap ugyan abban az òràban mèrem? A ciklusom első felèt nem mèrtem csak az ovu utàn ès ez az első mèrőzgetèsem.

2018. szept. 29. 12:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tudnád emberi mértékegységben kiírni?
2018. szept. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ugyanakkor méred akkor az egész felesleges..
2018. szept. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha a ciklusod első felét nem mérted, akkor sajnos nem tudunk mit mondani. Lehet nem is volt ovud, ha volt is, akkor is így nehéz megmondani. Esetleg a kövi hónapban kezd előlről, akkor jobban fogod látni. De hátha addig összejön a baba :)
2018. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szia első. Ne haragudj de olyan làzmèrőm van ami Fahrenheitben mèr.
2018. szept. 29. 13:01
 5/20 A kérdező kommentje:
Biztosan volt ovum amugy 23.mert pozi volt az ovu teszt ès iszpnyatos fàjdalmam volt,egèsz nap ugy gorcsoltem mint kb a mensi 1.2.napjàn
2018. szept. 29. 13:02
 6/20 anonim ***** válasza:

Az, hogy annyira görcsöltél jelentheti azt is, hogy küzdött a tüszőrepivel a szervezeted de nem sikerült. Ennyiből ezt nem lehet tudni, az ovu teszt csak az LH csúcsot mutatja.

Nem lelombozni akarlak, félre ne értsd, de ez az infó így kevés.

2018. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Èrtem. Koszonom utolso.remèlem tevedsz :)
2018. szept. 29. 13:26
 8/20 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy milyen mértékegységben írod ki a kérdést. Hiszen eleve felesleges volt.. ha nem minden nap, nem mindig ugyanakkor méred akkor bizony felesleges az egész.

Ha az életviteled nem engedi teljesülni ezeket a feltételeket akkor sajnos kár időt pazarolni rá.

2018. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát megközelítőleg a 97.4F=36.3 körüllel a 96.3F=35.7 ºC kb akkor inkább most van ovud.
2018. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Èrtem. Köszönöm a vàlaszaitokat.minden nap mèrem egyèbkènt csak reggelente van hogy 7 kornvagy 8 kor pl. Sajnos nincs olyan napi rutinom hogy nemtudjam csinàlni hogy ugyan abban az időpontban mèrjem,de abban biztos vagyok hogt 23.volt az ovum vagy akörül mert teszt is mutatta,fàjdalmam is volt,nyàkom is akkor volt a legjobb ès a naptàr is arra a napra mondta. Szèpen kezdett is amùgy felmenni a hőm de aztàn ma reggel leesett.gondoltam hogy egy ìgy nem èr semmit èn csak inkàbb ùgy nagyjàbol èrtèkekre gondoltam hogy hàtha azzal is előrèbb vagyok picit :) jövő hèt vègère nem vàrom amugy :) szeretnènk a babàt :) van itt köztetek olyan aki szintèn akkora nem vàrja?
2018. szept. 29. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!