Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28-án voltunk együtt,1-én...

28-án voltunk együtt,1-én lesz a peteérésem. Ugye esélyes a baba?

Figyelt kérdés

2018. szept. 30. 15:25
 1/7 A kérdező kommentje:
jól gondolom hogy ez peteérés előtti 3. nap, és nem a 4.? mert akkor nagyobb az esély :)
2018. szept. 30. 15:26
 2/7 anonim ***** válasza:

3 és 4 nappal előtte is ideális az időzítés.

Már ha valóban 1-jén lesz ovud és nem csúszik mondjuk 2 napot..

2018. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túlzottan esélyes, ne haragudj! Ovu előtt 1-2 nappal a legjobb együtt lenni! Azért drukkolok!
2018. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ovu elvileg a menszesz közepén van. A naptár szerint a június 7.-ei menszeszem miatt 22-28 között voltam peteérett, július 6-án voltam együtt a párommal, tehát 1-2 napon belül megjött volna mégis terhes lettem és a 6 hónapos kislányom most itt kúszik-mászik már.

Sőt a mostani menszeszem, ahogy elmúlt akcióba is kezdtünk, elvileg nem voltam termékeny, de lehet terhes lettem.

Szóval, ha naptár szerint nézed akkor lehet, van akinek egy hónapban több peteérése is van. Ha viszont ismered a tested működését és az alapján számítod ki a termékeny napodat akkor nem valószínű, hogy lesz baba.

2018. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És merre jártatok "együtt" ? Jó volt?
2018. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Használj ovu tesztet. Neten olcsón beszerezhető. Nekem a David ovuteszt, a 10-es érzékenységű vált be. Ha a két csík ugyan olyan erős, vagy a teszt csík erősebb, mint a kontroll csík akkor pozitív, akkor van ovuláció. És ezt nem a reggeli elsőből kell tesztelni, mint a terhestesztnél, hanem késő délutáni, kora esti órákban.
2018. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hotibó válasza:
Ha igen, akkor lány lesz 😃
2018. okt. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!