Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltunk együtt a...

Paula5775 kérdése:

Tegnap voltunk együtt a párommal és ma van az ovulációm sajnos ma nem tudtunk együtt lenni már 3 hónapja próbálkozunk de eddig mind hiába és már nagyon szeretnénk babát szerintetek esélyem van most rá?

Figyelt kérdés

2018. szept. 7. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Mi 2 nappal ovu előtt voltunk együtt. Már 5 éves. Sok sikert! A "fiúk 2-3 napot tudnak várni, a petesejt csak pár órát.
2018. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszát remélem össze jön fiút szeretnénk nagyon de persze édes mindegy csak egészséges legyen most nagyon örülök 😄
2018. szept. 7. 23:15
 3/16 anonim ***** válasza:
Nyilván esélyes a terhesség 1 nappal ovu előtt,ha a spermiumok 3-4 napig is vígan elélnek benned.
2018. szept. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
már eltelt azóta 7 nap és azóta minden nap vannak egy kis alhasi görcseim leginkább a jobb petefészkemnél és gyakrabban megy a vizeletem is lehetséges hogy babám lessz? én már nem bízok benne lehet hogy újra be mesélem magamnak 😔
2018. szept. 13. 19:31
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez még nem a terhesség tünete. Inkább csak annak, higy nagyon akarod a terhességet.

Az első tunet a kegyetlen mellfeszülés lesz. De leginkább az, hogy látványosan átütnek a vénák a melled/mellkasod bőrén.

Ennyi idő után max egy kis pecsételő vérzés lenne tünet.

Drukkolok.

2018. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszát, én már fel adtam már minden reménységem el veszett még meg várom ezt a hetet jövő heten kelene meg jönnie a menszimnek és ha tényleg meg jön akkor véglegesen fel adom ha jön a baba jön és ha nem nem 😢 sajnos jövő hónaptól gyógyszer szedésre kel álljak gyomor gyulladásom van az orvos azt mondta hogy a sok stressztől 😔nem tudom mi lesz 🙁
2018. szept. 14. 20:33
 7/16 anonim ***** válasza:
Kicsit állj le!!! 3 hónap, mi az?! Semmi. Ettől stresszelsz? Tudod, sokan 3-4 évig várnak.
2018. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
kicsit túl reagáltam akkor..!de ma már újra reménykedem benne észre vettem egy sötét vonalat a a hamason egészen le... nagyok a melleim is a mellbimbómon vannak apró kis fehér pontok vagy mik ... a naptáram szerint 21 ik kellet volna meg jönnie 33 naposak a ciklusaim de ez változó van amikor hamarabb meg jön van amikor késik 1-2 napot a múlt hónapban 24 ik jött meg szurkál a hasam olyan érzés hogy mindjart meg jön lehet meg is jön korai lenne tesztelni ? még várjak?
2018. szept. 24. 14:00
 9/16 anonim válasza:
Mi is a másodikkal fél évet probalkoztunk mig összejött! Most szeretnek 3 ik babat de ennek mar 8 honapja es meg semmi! Nem sok az a 3 honap csak nyugodtan ! 🙏👶🏼
2018. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha késik tesztelj!
2018. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!