Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így teherbe eshetek?

Így teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

A barátommal az utóbbi időben megszakításos módszerrel "védekeztünk". Evészavaros vagyok 6 éve és még nem értem el teljesen az egészséges súlyom. Életemben eddig egyszer menstruáltam 1 éve, azóta semmi. A biztonság kedvéért veszek majd egy tesztet. Mennyi az esélye, hogy így teherbe estem?


17/L



2018. szept. 30. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Édes istenem, miért engedik meg az ilyen kölköknek a szeretkezést. Igen, simán lehetsz terhes, mivel megszakításos védekezés nincs. Onnan, hogy beléddugta a meztelen farkát felcsinálhat téged. Az meg, hogy csak egyszer menstruáltál nem jelent semmit ugyanúgy ivarérett vagy. Az evészavar meg nem tudom hogy jön a képbe egy fogantatásnál nem sokat zavar.
2018. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem védekeztek, így teherbe eshetsz
2018. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egészséges. Ennek ellenére butasaggal kísérted a sorsot...
2018. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy felelőtlen döntés volt. Ezek szerint minden esélyem megvan rá...
2018. szept. 30. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, terhes lehetsz!
2018. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sokan szoktak ide írni, hogy x év alatt se estek teherbe így, csak időben kell kivenni.

De én bátran le merem írni, hogy mi egyszer kockáztattunk így, és bizony egyből baba lett. Előre nem tudhatod, hogy most 100%, hogy terhes leszel, vagy nem, ezért kell mindig védekezni.

A nagy különbség, hogy mi házasok voltunk, és nem gond egyikünknek sem egy baba, ennek tudatában szexeltünk így.

2018. okt. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt meg még hozzátenném, hogy így kockáztatsz a legtöbbet. Azt se tudod, mikor kéne tesztet csinálni, hisz nem rendszeres a menstruációd. Simán megtörténhet, hogy 11-12 hetes terhesen esik le, hogy valami megváltozott, és el se tudod vetetni. Mennyivel egyszerűbb 3 hetente tesztelni, mint védekezni?

Biztos vagyok benne, hogy STD szűrés nélkül, bemondásra elhiszed, hogy a pasid egészséges. De ha ennyire utálja a gumit, akkor gondolj bele, hogy ki tudja, mit hordozhat tünet nélkül. Nem kell, hogy x partnere legyen előtted, bőven elég, ha egynek volt bármi. A víz és a szappan semmitől sem véd meg.

Tudom, hogy most az a divat, hogy 12 szűz kisfiúk is már utálják az óvszert. De akkor legalább neked legyen annyi eszed, hogy elhúzol nőgyógyászhoz, tablettát íratni. Te maradsz ott terhesen, a te életed változik meg végleg, ha besikerül egy terhesség. A srác csak nem veszi fel többé a telefont, és részéről meg van oldva.

2018. okt. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!