Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladék, kb 3 perc alatt...

Előváladék, kb 3 perc alatt eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
Szóval június 14.-én lefeküdtem egy fiúval. A dolog nem tartott tovább mint 3 perc mert nem akartam. Nem védekeztünk. Azóta egyszer megvolt. A dologra rá kb 3 hétre. Normális menstruációm volt nem más milyen. Köszönöm a segítő válaszokat.

#teherbeesés ##elovaladek ##koszonom
2018. aug. 22. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Elvileg nagyoooon pici esély lett volna. De azóta megvolt, valószínűleg nincs gond, de ha biztos akarsz lenni egy teszt nem drága :-) de szerintem nyugi nem lesz baj. Bár annyit megirhatsz még hogy ovuláció szempontból kb mikor volt ez?
2018. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
+ még annyi,hogy semmi jele nincs,hogy terhes vagyok. Majd kb 1 hét mulva kene meg jönnie de mindig késik
2018. aug. 22. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Első vagyok.

Szerintem ne aggódj!

Én inkább félhetek, bár minálunk csak petting volt de az ovuláció napján védekezés miatt. Nekem 9 nap míg elvileg megjön, utána szerintem egy tesztet csinàltatok, én is félek most.

2018. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy terhességi tesztet kellett volna csinálni,a kérdés kiírása helyett.

Bár,gyakorlatilag 100%,hogy nem vagy terhes.

2018. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

1 lökés is elég. Nem kell 3 percig eltartania.


Nem vagy terhes, csak a miheztartás végett mondom. Nem az idő mennyisége számít, hanem a sperma a méhedben, ami egy lendülettel bejut.

2018. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Kizárt, de csinálj egy tesztet, az majd meggyőz erről.
2018. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 , #3 vagyok a védekezés miatt = védekezés nélkül
2018. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megvárom azért a menstruaciomat ha baj lesz akkor mindenképp ez lesz. Köszönöm szépen
2018. aug. 22. 20:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok . Csak annyi hogy végül nem vettem tesztet de megjött és semmi probléma nincs. Köszönöm a válaszokat
2018. aug. 24. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!